Nejnovější recenze ze sekce Domácí pekárny

Ověřený zákazník Elektrochram Registrovaný uživatel

Přidáno: 4. února 2022

Zakoupeno v Elektrochram

• Nic není pro ..
  • Není to co jsem očekávala

Nekupujte, vrátila jsem po třech vyskoušení a strhli mi 1132 kč za troje použití. Zkusila jsem recept z knihy u pekárny. Pekárna si ani nehlesla a hned se chudák zapotila, pokud ji chcete nakupte si hotové namíchané směsi, zvládá na dvojku, je to nedopečený u metel, i i když je vyndáte..metly .. tak v dírách je nedopečeno. Mám stoletou pekárnu z Tesca a peče líp jak nová vrácená vymoženost.
Za-mě..zbytečnej vychválenej výrobek, nejlepší zadělat v míse a péct v osvědčenej obyčejnej troubě, tato pekárna je zbytečná.

Přidáno: 3. února 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• české menu, řada funkcí, propracovaný český návod včetně receptů, příjemný vzhled a ovládání, relativně tichý provoz, dva hnětací háky. Využíval jsem v minulosti jiný podobný typ pekárny a vím co od tohoto produktu čekat a jak ho používat. Na základě prvního pečení bude pekárna zřejmě splňovat moje očekávání.

Pod displayem pekárny je jasně viditelný cizí předmět/nečistota o velikosti cca 3x3 mm. Na funkci pekárny to nemá zásadní vliv, nicméně je to vizuální vada, kterou by měl výrobce odhalit pokud by výrobek kontroloval. Vzhledem k tomu, že nemám čas ani chuť řešit reklamaci/výměnu/vrácení pekárny, tak tuto vadu akceptuji.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Edik

Přidáno: 3. února 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Byl to dárek ale mám taky takovou a velká zpokojenost

• jednoduché
  • bez práce

SILVERCREST EDS SBB 850 F2

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Danča Š.

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Kvalitní výrobek za super cenu
ECG PCB 815

ECG PCB 815

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Electro World

• Cena a kvalita.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Nick

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Už třetí pec na chleba co máme a zatím největší spokojenost. Využíváme na přípravu těst (hlavně kynutého) i na pečení chleba. Pracuje dobře, jsme s nákupem a výrobkem spokojeni.

super

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Kvalitní produkt za nízkou cenu. Rozhodně doporučuji.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz petr

zatím se seznamuji

ETA Delicca II 7149 90030

ETA Delicca II 7149 90030

Přidáno: 29. ledna 2022

• Když fungovala a dokud fungovala, byla fajn.
  • Během 2 let, 2 vážné závady. Nakonec těsně před vypršením záruky začala péct tak na 50%, výrobcem závada neuznána, prý je vše v pořádku, výsměch zákazníkovi.

Po zakoupení po 14ti dnech začala zlobit elektronika, po zvolení programu a snaze jej zrušit, nešlo. To samé po dopečení chleba, pekárna zůstala uzamčená a nešla vypnout, pomohlo jen natvrdo odpojení od proudu. Reklamace uznána, vyměněna elektronika. Měsíc před koncem záruky začala pekárna péct tak na 50%, chleba nedopečený, nevykynutý, vyzkoušeno na několika různých směsích, takže v těstu chyba nebyla. Výrobcem závada neuznána, takže pekárna letí do elektroodpadu a ETA již nikdy více, už z principu. Dvě takové závady během dvou let jsou pro mě nepřijatelné, navíc to, jak se výrobce nakonec k reklamaci postavil, u mě ETA skončila, totální šunt.

Přidáno: 27. ledna 2022

• Spousta programů, které využijete na různé vaření a pečení (Těsto, Jogurty, Pečivo)
  • Možnost vytvoření vlastního programu.
  • Odolnost cca 5 let při používání 1chleba / týden.
  • Vyzkoušeno. Mám už druhou.
  • Zbytečné příslušenství. V podstatě potřebuju jen velkou nádobu.
  • ALE !!! Absolutně žalostná dostupnost nejpodstatnějšího náhradního dílu: Velké nádoby na chleba. Po cca půl roce se vyšlehají kluzná ložiska a dojde k tomu, že se přidírají hnětací háky. Dochází totiž k zanášení toho pouzdra.
  • Kupuju už několikátou nádobu a pokaždé jsem čekal týdny.
  • Právě teď je ale rekord, protože čekám už 3 měsíce a nádoba nikde (a nemá být nejméně ještě další 2 měsíce). Takže momentálně nepeču v pekárně, abych si ji nepřetížil a nezničil motor a převody.

Je škoda, že poměrně kvalitní výrobek trpí absolutním amatérstvím výrobce v oblasti dodávání klíčových náhradních dílů.

ETA 8149 90000

ETA 8149 90000

Ověřený zákazník DNO elektro Lorencová

Přidáno: 27. ledna 2022

Zakoupeno v DNO elektro

Využila jsem program hnětení, těsto a pečení bez problémů. Chleba750 gr, střední kůrka, dobře propečený a z celozrnné směsi výborný. Zatím jsem velice spokojena s pekárnou .

DOMO B3971

DOMO B3971

Přidáno: 26. ledna 2022

(naposledy upraveno 26. ledna 2022)

• Peče dobře, ale nedoporučila bych recepty, které jsou přiložené k pekárně (není to tím, že jsou pouze ve vlámštině a francouzštině, s tím problém nebyl). Při pečení podle jiných receptů byl výsledek nesrovnatelně lepší.
  • Upečený chléb je obtížné uvolnit z formy. Nepřilnavý povrch je sice perfektní, ale hák se do chlebu "zapeče", a tím se vyjmutí z formy ztíží. Zkusila jsem před pečením "trn" pro hák potřít olejem, ale i po několika pokusech bohužel bez efektu.

Tato pekárna splňuje vše, co je v parametrech uvedeno, ale pokud bych ji měla doporučit na základě svých zkušeností, bylo by to s výhradami.

• cena, jednoduché ovládání

Zakoupeno v Obchody24.cz

šikovná

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Stanislav

Museli jsme zboží vrátit
neupeklo to chléb jak by mělo, byla to jen hrouda špatně uhněteného těsta
ale zatím všechny produkty co jsme brali vždy velká spokojenost

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• standartní konstrukce a parametry, s funkcemi navíc (funkce marmeláda, jogurt a programovatelnost 8 funkcí)

Naprostá spokojenost

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25