Recenze Morphy Richards 48319

produkt jsem vybrala podle recenzí a chtěla jsem kvalitní výrobek
cena odpovídá i ostatním pekárnám je o něco málo dražší
má bezlepkový program a to bylo rozhodující při výběru
možnost pečení tří velikostí chlebů
peče výborný propečený chleba
jedná se o mou první pekárnu - t... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Pro laiky, kteří si kupuji pekarnu poprvé jako ja - asi bych se do nakupu pekarny jiz nepoustela. I v troube, když jsem pekla, byla ma uspesnost s povedenym chlebem vyssi. Zobrazit celou recenzi

Všechny recenze Morphy Richards 48319

Misaki Aiko Naidrová
Misaki Aiko Naidrová

Přidáno: 20. června 2018

• Snadné ovládání
  • Nepřipaluje
  • Ne zcela srozumitelný návod
  • Docela hlučná

Naše první domácí pekárna. S funkcemi a pečícími schopnostmi jsme velmi spokojeni. První spuštění bylo trochu náročnější, protože většinu funkcí potvrzujete jedním stiskem, ale samotné spuštění pečení započne až po delším přidržení tlačítka start. Návod k obsluze nás pobavil, ale naštěstí umíme anglicky a něco bylo i na Youtube. Třetí chleba si už bez větších potíží pekl sám muž, který jinak spálí i vodu, takže pro myslím dobrá ukázka toho, že je tento přístroj vhodný i pro antitalenty. Vrtulka se jinak běžně zapéká, co jsme mluvili se známou, má stejnou zkušenost.

Přidáno: 22. února 2018

Snadné ovládání.

Přidáno: 11. října 2017

(Upraveno 6. listopadu 2017)

• možnost výběru 3 velikostí bochníku; sklápěcí hnětací hák

Pepa
Pepa

Přidáno: 19. července 2016

• Tato pekárna má perfektně jednoduché ovládání.
  • Vyborny chleb
  • Hodne programu, ale ne vsechny se vyuziji
  • Vlastni program
  • Nadobka na seminka
  • Sklopný hák, nic to neřeší hák před pečením vždy vyndávám a podle ostatních recenzí se často i poškodí.

Dobrá koupě v Alze s prodlouženou zárukou na 4 roky +cca 500kč
Pokud se vám taky nelíbí (nic to neřeší hák před pečením vždy vyndávám) nebo máte rozbitý ten sklopný hák, dá se použít z Unold 68415 (stejná nádoba bez sklopného háku) Zřejmě se pro tuto pekárnu dá použít i nádoba a hnětač s keramickým povrchem od Unold 68415.

Přidáno: 6. března 2016

• kompaktní velikost
  • sklopný hnětací hák
  • možnost pečení menšího chleba
  • podavač na semínka, mák apod.
  • problém s hnětením menšího množství těsta
  • obtížné zpracování bezlepkového těsta
  • příliš hlasité pípání - nepraktické pro noční pečení

- doporučuji tuto menší pekárnu, zatím jsme pekli asi 4 chleby ze směsi, které se skvěle povedly
- přípravu bezlepkového chleba musíme ještě vychytat - obtížně se těsto spojuje a hněte
- podavač na semínka se velmi praktický, ale při vysypávání semínek do těsta příliš hlasitě pípá

Ověřený zákazník SlevyElektro.cz

Sarka

Přidáno: 11. února 2016

Zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Zatím velké zklamání. 1) Displey s tlačítky reaguje velmi náhodně. Zvláště tlačítko pro spuštění pečení, vážně nevím, kde má senzor - mačkám tak 20x a držím dle návodu pár sekund než se zaktivuje. 2) Návod velmi nepřehledný (mám pekárnu poprvé, takže pro laika - mi trvalo než jsem se zorientovala ve špatném překladu a diakritice). 3) Odměrky - pokud v nich chcete něco odměřovat, nejsou videt cisla ani rysky (musela jsem si prepsat permanentnim fixem) 4) Zatím jsem vyzkoušela péct chleba 4x
  • první chleba ze směsi se nezadařil vůbec, těsto se zdrclo, chleba se neupekl, nepromíchal, na vyhození
  • druhý chleba ze směsi se upekl pěkně, ale nebyl vůbec dobrý (směs z Lidlu) - chutnal trošku jako houba, i tak pružil :-(.
  • třetí chleba francouzsky (dle navodu) - upekl se krásně, ale chuť nic moc. Něco mezi vekou a bagetou (dobry jakžtakž, když byl čerstvý)
  • čtvrtý chleba - žitno-pšeničný s ořechy - neupekl se vevnitř, zdrcnul, nepodařilo se mi dopéct v troubě, na vyhození. Škoda tech orechu.
  • Zatím pekárna drahá, chleba žádný dobrý. Čekala jsem, že se povede vždy, proto jsem i investovala více, ale bohužel.
  • Vyzkouším ještě pár pokusů, ale už jsem trochu demotivovaná. Hledam, co delam spatne.

Stanislav Bečička

Přidáno: 25. prosince 2015

(Upraveno 25. prosince 2015)

• Vše
  • Kde je záruční list??

Začínáme, tak neposoudím,až v průběhu využití,

JEŽKOVÁ

Přidáno: 15. prosince 2015

• OSVĚDČENÁ PEKÁRNA UŽIVATELI
  • VYHOVUJÍCÍ PROGRAMY
  • UVEDENÍ DO ČINNOSTI (START) TRVÁ VELMI DLOUHO

VELICE KRÁTKÁ DOBA NA ZÁVAZNÉ HODNOCENÍ
JE TO MOJE PRVNÍ DOMÁCÍ PEKÁRNA, TEPRVE SE "SEZNAMUJEME"

Přidáno: 14. prosince 2015

kvalita

Přidáno: 4. prosince 2015

• automatický podavač ořechů
  • první pekárna nefungolala vůbec, u druhé nefunguje automatický podavač ořechů a je utržené víčko tohoto podavač

budu vracet i druhou pekárnu

Výdrž povrchu: Velmi krátká - nepřilnavá vrstva brzo slezla

• pěkný design
  • bezlepkový program
  • nepřilnavý povrch
  • snadné mytí
  • hák se nám vždy zapeče

S pekárnou jsme velmi spokojení. Máme druhým rokem a vše bez problému. Vybírala jsem pekárnu podle recenzí. Hlavním požadavkem byl 1 hák a bezlepkový program.
Nakonec pekárnu využíváme často i na bezchlebové těsto - jako pizza těsto a kynuté těsto.

Jedinou nevýhovou je zapečený hák. Hák se sice sklopí, ale těsto se dostane i pod něj a potom se zapeče. Ale nijak to nevadí. Počkáme až chléb trochu vychladne a hák vyndáme.

Doporučuji!

Přidáno: 24. října 2015

• naprostá spokojenost

karmilka

Přidáno: 14. července 2015

• naplnila mé očekávání
  • přehledný návod
  • zatím nic

o pekárně jsem přemýšlela dlouhou dobu
porovnávala jsem domácí pekárny na našem trhu a myslím, že jsem opravdu vybrala dobře
pečeme chleba každý den (přes víkend i víckrát a zatím se nám všechny povedly)
určitě doporučuji

Ověřený zákazník ExaSoft.cz

Přidáno: 17. dubna 2015

(Upraveno 17. dubna 2015)

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Sklopná lopatka, dávkovač semínek, pěkný design

Přidáno: 31. března 2015

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Jednoduché ovládání, jednoduchá údržba, množství využitelných programů
  • Nekvalitní překlad manuálu, na přístroji jen anglický popis programů

Zatím jsme upekli 3 chleby a jednu buchtu k plné spokojenosti všech ochutnávajících ;) Vše funguje jak má. Sklopný míchací hák se občas sklopí, občas ne, nicméně tento detail není důležitý. Pokud je člověk trpělivý a vydrží s vyklápěním obsahu cca 15-20 minut lze i hák vyndat lehce, pouze prsty, bez použití jakéhokoli nářadí. Pro 2-3 osoby ideální, doporučuji.

Helena

Přidáno: 21. března 2015

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Jednoduchá obsluha, pěkný design, dobře peče.
  • Od stejného výrobce máme rychlovarnou konvici, která nám bez jediné poruchy slouží již více než 15 let.
  • Vsadili jsem na značku, ale pomohly nám i recenze od jiných zákazníků.
  • Proto jsme se rozhodli názor napsat také.
  • Zatím nic

Doporučujeme, věříme, že bude sloužit stejně spolehlivě jako rychlovarná konvice. Provedení věští dobrý nákup.

Přidáno: 27. února 2015

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Pekárna má hezky design, při pečení není povrch horký. Pekárna má kvalitní dílenské zpracování, dobře se udržuje.
  • Nemám srovnání s jinými pekárnami, ale nejvíc mě nadchla sklopná míchací lopatka. Hodně využíváme automatický zásobník na oříšky, člověk u toho nemusí stát a čekat na signál. Zkoušeli jsme pečení v noci, pekli jsme mazance, chleby ze směsí, vlastní recepty, žitný chléb z kvásku. Pekárna si poradila se vším na jedničku, jen žitný chléb byl kvůli lepkavému těstu trošku hůř promíchán, bylo potřeba odlepit zbytky surovin od stěn formy. U tohoto lepkavého těsta se nesklopila lopatka, ale to je pochopitelné. Žitný chléb bych hodnotila na dvojku, ale kdo ví, jak by si s tím poradila jiná pekárna. Na druhou stranu chválím povrch formy, žitný chléb šel výborně vytáhnout, nezůstal po upečení přilepený na formě.
  • Žádné proti zatím pekárna nemá.

Pekárna patří spíš k dražším, ale myslím, že se vyplatí investovat do kvality. Vybrala jsem si ji, protože má programy pro bezlepkové pečení a zároveň možnost nastavení vlastního programu, tuto kombinaci jiné pekárny nenabízí. Neumím zhodnotit jak dlouho vydrží teflonový povrch, vypadá kvalitně. Měli jsme vadnou hnětací lopatku (špatný spojovací nýtek), kterou nám obratem vyměnili. Na vadné hnětací lopatce bylo po několika použitích vidět, že se v jednom místě trošičku odlupuje teflon, ale přisuziji to tomu, že v lopatce byla vůle a odřela se.
Pekárnu bych určitě doporučila i ostatním, je vhodná na denní pečení, obsluha je jednoduchá, zvládne to i větší dítě ;)

Přidáno: 11. února 2015

Jednoduche ivladani, funguje super

Bohdana

Přidáno: 21. prosince 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• bezvadná pekárna pro pečení menšího chleba,těsto dobře zamíchá,sklopná míchací lopatka umožňuje snadnější vyklopení chleba z formy,při pečení není pekárna horká z vnějšku,je lehká na přenášení a manipulaci,osvětlení pekárny při pečení,jednoduchý dotykový displej,hezký přístroj do kuchyně
  • zatím nic

skvělá pekárna pro menší rodinu,chléb je výborně upečený,zatím bezporuchová,vřele doporučuji

Karel
Karel

Přidáno: 12. prosince 2014

• Možnost vlastního programu a sklopný hnětací hák

Používáme tuto pekárnu na bezlepkový kváskový chléb a jsme nadšeni. Při vlastním nastavitelném programu se chléb vždy podaří na výbornou.

narta

Přidáno: 8. prosince 2014

Zakoupeno v MojePekárna.cz

popis charakteru zboží mě zaujal
zkušenost mám dobrou
používá se dobře
doporučuji ostatním

Ověřený zákazník ExaSoft.cz

Přidáno: 28. listopadu 2014

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Je to vánoční dárek,zatím je zabalený

petysek

Přidáno: 11. listopadu 2014

• nemohu posoudit
  • návod k obsluze by mohl být přehlednější

pečeme, pečeme :-)

Přidáno: 3. listopadu 2014

Zakoupeno v MojePekárna.cz

Využívám hlavně pečení na bezlepkový program a jsem spokojená. Zaslání zboží bylo velmi rychlé. Obchodník reagoval hned po mém objednání a to dokonce o víkendu.

Přidáno: 28. října 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• velice jednoduché ovládání a přehledný podsvětlený displej (vložíte ingredience, vyberete program - například č.10 bezlepkový, velikost bochníku - dle obrázku na displeji, stupeň propečení - dle obrázku na displeji a start)
  • hodně programů pro různá pečení (chléb světlý, tmavý, celozrný, francouzský apod., i bábovku) a i přípravy jídel (rýžový nákyp, hnětení těsta bez pečení, tj. například na pizzu, zavařování marmelád) atd.
  • program pro bezlepkové pečení!
  • dva extra programy u kterých si můžete v rámci nějakých rozsahů definovat parametry (jak dlouho míchat, jak dlouho péct apod.)
  • možnost odloženého startu celého programu
  • u většiny programů je možnost zvolit jak velký bochník chleba pečete (450g, 680g, 900g) a jak hodně chcete mít propečenou kůrčičku (pět možných kroků)
  • vnitřní osvětlení po stisku tlačítka s automatickým zhasnutím po nějaké době (dá se zhasnout i předčasně opětovným stiskem tlačítka)
  • automatický dávkovač na dodatečné ingredience (tj. semínka, rozinky, oříšky apod.) které se až téměř na konci několikátého hnětení před pečením přidají automaticky do těsta
  • po skončení pečení se udržuje pekárna po nějakou dobu vyhřátá (například aby přebytečná vysrážená vlhkost na víku po skončení pečení nenatekla na chléb apod.)
  • sklopný hnětací hák (u většiny běžných chlebových směsí je perfektní, že jde z chleba snadno vyndat neb hlavní plocha je sklopená a pod chlebem, bohužel u některých směsí chleba je hák zapečený pod slabou vrstvou a je potřeba jej vykrojit ven, ale to není vada sklopného háku, ale konzistencemi některých chlebových směsí)
  • poměrně tichý chod
  • výborné gumové nožičky, díky kterým pekárna drží dobře na kuchyňské lince a navíc zabraňují přenosu i tak již nízkého hluku do kuchyňské linky
  • sada odměrek jako příslušenství
  • pár receptů na základní těsta apod. vždy ke každému programu cca jeden recept včetně pěkných převodních tabulek měrných jednotek (pekárna je výrobkem z Velké Británie kde používají imperiální měrné jednotky a tak se většinou jedná o Britské recepty)
  • díky trochu větší celkové velikosti pekárny a možnosti dobře odvětrat teplo z mezistěn není na povrchu nijak moc horká
  • příslušenství sehnatelné v e-shopech i v ČR (náhradní hnětací háky, náhradní hlavní nádoby)
  • na hnětacím háku by mohla být nepřilnavá vrstva nějak extra víc odolnější než je jen standardně (tj. normálně je dobrá, ale hodila by se o hodně odolnější), neb při častém vydloubávání a vykrajování háku z chleba se neubráníte tomu, že hák nějak mechanicky poškrábete a snadno tak narušíte nepřilnavou vrstvu
  • díky svému designu je trochu větší než modely jiných značek které si hrají na maximální úsporu místa (zde ale ten design s trochu větší celkovou velikostí pekárny má ale i funkční opodstatnění - není tak horká na povrchu)

Je to dobrá značka (dle vlastní zkušenosti s jinými výrobky stejné značky). Má kvalitní provedení a povedený design, tj. kombinace černého (světle černého) teplu odolného plastu a nerezu (existuje ale i v provedení bílé barvy bez venkovnícho nerezových prvků). Má snadné ovládání, dobře čitelný podsvětlený displej a dle mých zátěžových testů s hotovými bezlepkovými směsi se jedná o výbornou pekárnu. Při dobrém načasování Vaší obsluhy, může být i pro početnější rodinu. Zvládnete tak v ní upéct až cca 8 základních bochíků bezlepkového chleba za 24 hodin (tj. téměř jeden za druhým). Cena není nijak vysoká za to co obdržíte. Když u nás vyvstala otázka jakou pekárnu chleba s bezlepkovým programem pořídit, prostudovali jsme několik recenzí na více web portálech na různé pekárny několika výrobců a porovnali jejich parametry a po zjištění, že i náš oblíbený výrobce elektrospotřebičů vyrábí pekárny chleba a ta parametry plně vyhovuje a některými i převyšuje, padla jednoznačná volba právě na tuto pekárnu.

Přidáno: 7. července 2014

Absolutně perfektní.

Jana Haldová

Přidáno: 2. června 2014

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• provedení, jednoduchá obsluha, mnoho různých programů
  • krátká přívodní šňůra

s pekárnou jsem spokojena, mám ji přes měsíc, peču bezlepkový i normální chléb, vyzkoušela jsem i sladké pečení. zatím vše úspěšné. chléb je vždy propečený a těsto dobře umíchané. hnětací hák se někdy zapeče víc, někdy se nesklopí a tím pádem vytáhnu chléb již bez něj. jinak díru v bochníku jako problém rozhodně nevidím. přívodní šňůra je sice krátká, ale pokud by mi pekárna stála na lince, tak její délka bude naprosto dostačující (mám velice malou kuchyňku, takže pokud bych pekárnu postavila na pracovní plochu, už bych si ani neukrojila chleba). výrobce předpokládá, že pekárna bude denně využita (já ji využívám ob den) a tudíž bude na lince. koupi pekárny všem doporučuji i z hlediska profesionality obchodu a bezproblémové komunikace a rychlého doručení.

Igor

• Pěkný design, nerez
  • Snadné ovládání, mnoho přednastavených programů + 2 vlastní
  • Program pro bezlepkové pečení
  • Průzor se světlem - lze sledovat pekárnu při činnosti
  • Návod k použití je v češtině, ale otřesně přeložený (písmena s diakritikou nahrazuje jinými znaky, špatně se čte)
  • Má mít sklápěcí hák, který se nezapeče do těsta - zatím jsem pekla jen jednou a zapekl se, snad to bude příště lepší
  • Vyrobena v Číně (což jsou bohužel prý snad všechny pekárny na našem trhu), a v mém případě tomu odpovídala kvalita zpracování

Pekárnu je pro mě obtížné hodnotit - reklamovala jsem ji, protože mi dorazila s několika vadami (poškrábání, nelícuje nerezová a plastová část), ale to může být vada pouze mého kusu. Dostala jsem slevu. Co se funkčnosti týče, taky těžko říct - zatím jsem v ní pekla jen jednou. Výsledek nic moc, ale za to nejspíš nemůže pekárna - pekla jsem bezlepkový chleba, a těch je většina prý nedobrých v porovnání s normálními.

Kounek

Přidáno: 24. února 2014

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• jednoduchost ovladani, kvalita zpracovani
  • sklapeci lopatka neni takovy terno, programy na sladke peceni (kolac, desert) nefunguji moc dobre, je lepsi si naprogramovat vlastni

chleba vyborny, pekarna dobre zpracovana a velmi intuitivni na ovladani. Odmerky jsou v "salkach" a britskych mirach, takze pro odmereni v gramech nepouzitelne, navod diletantsky provedeny, nicmene pekarna jako takova je vyborna

tatana

Přidáno: 12. února 2014

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• ve všech směrech nám vyhovuje,
  • snad jen že nepeče bagety

Přidáno: 25. listopadu 2013

• Možnost navolit si 2 vlastní programy

t

Ověřený zákazník Spořílek.CZ

Přidáno: 22. listopadu 2013

Zakoupeno v Spořílek.CZ

• Pekny design,ziadna diera v chebiku
  • nedari sa mi upiect bezlepkovy chieb, pouzivam doteraz vyskusany a chutny recept :-( zatial bezuspesne

uvidim este po par pokusoch, zatial sa nevzdavam :-)

Jiří Frána
Jiří Frána

Přidáno: 27. září 2013

• Sklopný hák
  • Tichá
  • Jednoduché dotykové ovládání
  • Design

Naprostá spokojenost. Je to moje druhá pekárna (první byla ECG se dvěma háky). Dlouho jsem ji vybíral a po přečtení všech možných recenzí a diskuzí mi vyšla jako jedna z nejlepších (možná k tomu přispěla i velmi pozitivní zkušenost s parním hrncem od stejné značky).Tato pekárna je velmi tichá, má hodně programů, sklopný hák, nádobku na dávkování semínek, vnitřní světlo atd. Sklopný hák funguje tak v 90% správně, tzn. po vyklepnutí bochníku zůstane sklopený uvnitř nádoby a v chlebu je jen malý otvor. Občas se asi stane, že se nesklopí, ale mně se to stalo zatím pouze 1x z deseti pečení. Mohu srovnat i hnětení 1 hák vs. 2 háky a překvapivě musím konstatovat, že s jedním hákem je bochník ucelenější a má pravidelný tvar. U pekárny se 2 háky bylo nutné občas těsto po hnětení "srovnat" - za to mohly ony dva háky a větší nádoba. Samozřejmě tvar bochníku je příslušný k tvaru formy - u Morphy Richards je trošku vyšší, ale záleží to na velikosti pečeného chleba. Používám hlavně program na směsi (cca 2,5 hodiny), přidám i trochu sušeného droždí a bochník je nádherně nakynutý. Rychlý program pro celozrnný chléb (cca 1h45min) není pro směsi úplně vhodný, těsto nestihne tolik nakynout.Design výrobku je velmi povedený, víko pekárny lze snadno odejmout, vzadu jsou úchyty na namotání kabelu. Jako příslušenství jsou u balení odměrky jak na tekutiny, tak na sypké "materiály". Na programování je zde dotykové ovládání, funguje lehce a intuitivně (to je dobře, dodávaný návod není z nejlépe zpracovaných...). Určitě mohu tuto pekárnu doporučit :-)

Přidáno: 5. srpna 2013

Zakoupeno v MojePekárna.cz

Jediné mínus je návod v češtině.

Lidka

Přidáno: 23. července 2013

• jednoduché intuitivní ovládání
  • tichá
  • perfektně peče
  • násypka na oříšky
  • vnitřní osvětlení
  • krátká přívodní šňůra

Toto je moje první pekárna a mám ji zatím krátce.
V návodu je popis, jak se má pekárna před prvním pečením připravit, stačí se ho držet.
Z prvního pokusu jsem měla celkem strach, ale chleba dopadl výborně, od vůně po chuť. Použila jsem směs na chleba a vlažnou vodu, program 8, střední propečení, a všechno ostatní nechala na pekárně. Chvilku to vypadalo, že se těsto pořádně nepromíchalo, ale to byl jen počáteční dojem.
Chleba se upekl za 2 a půl hodiny. Byl skvěle vykynutý, nahoře maličko šišatý a skvěle upečený.
U prvního chleba jsem nevěděla, jak chleba vyndat a jak odstranit hřídelku. Po dalších zkušenostech teď nechávám upečený chleba cca 5 min v pečící nádobě (venku z pekárny) a pak už jde lehce vyklopit. Chleba pak nechám vychladnout na mřížce. Pečící nádobu pak vytřu ubrouskem, otřu vlhkou houbičkou a nechám uschnout. Hřídelku vyloupnu ze zchladlého chleba a pak ji umyji a osičku namažu kapkou slunečnicového oleje (otvor po hřídelce je malý, u nakrájeného chleba je neznatelný).
Chlebů už jsem upekla víc, všechny dopadly výborně. U všech jsem se zatím přesně držela receptů z internetu (recepty z přiloženého návodu jsem nezkoušela). Teď se chystám experimentovat a vyzkoušet sekanou.

Květa

Přidáno: 12. května 2013

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• perfektní, tichá, intuitivní ovládání
  • kynuté těsto je boží a bez práce
  • a samozřejmě výborně peče.
  • zásobník na zrníčka
  • dobrý návod v čj

Jsem moc ráda, že jsem si po dlouhém váhání vybrala právě tuto pekárnu a vřele jí každému doporučuji :)))))))

Jaroslav Kotula

Přidáno: 1. dubna 2013

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• nezabere hodně místa a přesto peče dostatečně velký chléb
  • velmi jednoduché ovládání
  • vzhledově pěkná
  • poměrně tichá
  • srozumitelný manuál
  • bezvadný sklopný hnětací hák
  • výhodou je samostatný dávkovač ingrediencí s určitou poznámkou (viz proti)
  • ingredience se velmi často v důsledku vlhkosti stěn zásobníku na stěny a hlavně na dno přilepí a nevysypou se tam v celém naváženém množství
  • chybějící vypínač, aby se nemusela vždy vytahovat šňůra ze zdi
  • jinak nic, alespoň zatím NE

Výrobek naprosto splňuje to, co jsme od něj očekávali a ač nejsme moc nároční, tak od tohoto výrobku bylo očekávání veliké.
Protože manželka je z pečení přímo nadšená a také chce spotřebič co nejvíce "zatížit" ve 45 denní lhůtě pro možnost případného vrácení či výměně, tak peče denně (ačkoliv pracuje denně do večera) a produkty pečením získanými zásobuje i svou maminku.
Myslím si, že koupě to byla i přes poměrně vyšší cenu hodně dobrá a jednoznačně doporučuji, nebudete zklamáni, protože za vyšší cenu je i vysoká kvalita.
Manželka pro určité pečivo (rohlíky, celozrnné bagetky atd.) připravuje těsto v pekárně, protože těsto je výborně prohnětené bez dřiny. Důvodem skvělého prohnětení je jednak nahřívání těsta při hnětení a jednak dostatečně dlouhá doba hnětení. Kvalita prohnětení nás velice pozitivně překvapila.
Přesto, že je to naše první domácí pekárna (kdysi jsme měli na 2 týdny zapůjčenou úplně jinou) tak si dovolíme tvrdit, že její zpracování je velmi kvalitní a nejedná se o nějaký rozhrkaný výrobek.
Co říci závěrem? Že nejsem nikým najatý, abych výrobek chválil, jeho hodnocení vyplývá z poznatků získaných za 16 dnů každodenního používání. Zatím jsme s výrobkem nadmíru spokojeni, hlavně manželka, která má tento "stroj" ve svém ranku. Pokud jeho stávající kvalita vydrží a nic se na něm nepokazí, tak to bude skvělý pomocník do domu. Uvidíme.

Přidáno: 9. března 2013

(Upraveno 9. března 2013)

Super

Simona Nováková

Přidáno: 10. února 2013

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• snadná obsluha, jednoduché čištění, velký výběr programů
  • míchací hák zústává zapečený v chlebu, vždycky ho musím vyprošťovat z upečeného bochníku

Pekárnu jsem si pořídila, když byla synovi zjištěna celiakie a koupené bezlepkové pečivo bylo naprosto nepoživatelné.
Jsem v tomto směru začátečník, ale díky radám na internetu se mi již pečení daří. Nejvíc využívám program pro bezlepkové pečení a pro přípravu těsta. Chystám se ale pekárnu využít pro dobroty i pro nás ostatní z běžné mouky.
Tato pekárna mi umožńuje využití pro všechny příležitosti, i když jsem si ji vybrala právě pro možnost bezlepkového pečení.
Na podrobnější hodnocení je ještě brzy, ale zatím mi pekárna žádné nepříjemné překvapení nepřinesla.
Domnívám se, že cena odpovídá kvalitě.

Radka
Radka

Přidáno: 23. ledna 2013

• Naprostá univerzalita, chléb i těsto jsou super, s výsledky jsem velmi spokojena
  • Bohužel hnětač se oloupává, 1. byl oloupaný velmi brzy, 2.ten jsme obdrželi v reklamaci se nám začíná loupat taktéž asi tak po roce

vybrala jsem si, protože má super desing, spoustu funkcí

Patriot
Patriot

Přidáno: 3. ledna 2013

• hezké provedení
  • množství programů včetně samostatného hnětení těsta a samostatného pečení, 2 programy které si může vytvořit uživatel
  • sklopná lopatka
  • osvětlení
  • peče dobře
  • přístroj nelze zcela vypnout - má jen stand-by režim

Dobrá, ale dražší pekárna. Chleba propeče dobře. Líbí se mi i samostatné programy na hnětení, příp. pečení. Pokročilejší zas využijí 2 uživatelsky definovatelné programy.
Dobrá volba pro toho, kdo pekárnu pravidelně využívá.

Přidáno: 1. ledna 2013

Zakoupeno v MojePekárna.cz

Výrobek používám velmi krátce, takže nedokáži zhodnotit. Zjevné nedostatky nepozoruji.

Přidáno: 27. prosince 2012

Zakoupeno v MojePekárna.cz

Velmi dobrý, splňuje přesně to, co jsme chtěli. Jednoduché a intuitivní ovládání.

Petr Šálek

Přidáno: 25. listopadu 2012

• velmi elegantní pomocník
  • přehledné a jednoduché ovládání
  • chybí háček na vyndavání hnětací lopatky

velká spokojenost
doporučuji všem

Přidáno: 7. listopadu 2012

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Výborný design, perfektní obsluha, dobré výsledky pečení.
  • Po třetím použití nešel zprovoznit ??!

Produkt je ve vyšší cenové kategorii, ovšem vyroben v Číně.
Předpokládal jsem bezporuchovost, opak byl pravdou.
Přesto si myslím že při trošce štěstí nejde o špatnou volbu.
Reklamace byla vyřizena bezodkladně dovozem nové pekárny a odvozem vadné.

Anonym
Anonym

Přidáno: 25. října 2012

• jednoduché ovládání, jeden sklopný hák, bezlepkový program
  • kratší přívodní šňůra, po roce provozu u háku vypadává zajišťovací kolíček

Pekárnu jsme kupovali na základě doporučení na fóru celiaků, protože dceři byla diagnostikována tato choroba. S pekárnou jsme moc spokojeni, bezlepkový chléb je bezvadně upečený, a přitom vláčný. Touto formou si také dovoluji celiakům doporučit chlebové směsi Nominal, konečně jsme s dcerou našli chleba, který jí chutná, a to hned ve třech obměnách. Takže bezlepkový program funguje perfektně. Pekla jsem s tímto programem i bezlepkový mazanec a také se velmi povedl.
Jediná vada po roce častého využívání produktu je vypadávající zajišťovací kolíček na hnětacím háku. Jednou se mi už dostatečně nepromísilo těsto, protože se hák v průběhu míchání rozdělil na dvě části a nehnětl. Hák se dá dokoupit jako náhradní díl, takže jsem si již dva objednala, abych měla do zásoby.

Přidáno: 29. září 2012

Zakoupeno v MojePekárna.cz

jednoduchá, elegantní a výkonná pekárna

Robert Dvořák

Přidáno: 22. srpna 2012

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Pěkný design, spousta programů a hlavně jednoduché a přehledné ovládání pekárny.
  • Žádné větší slabiny jsem neobjevil. Jen bych uvítal hlavní síťový vypínač a o něco delší připojovací kabel. Obarvení prolisované stupnice na odměrkách výraznou barvou by jistě odcenili všichni spotřebitelé s horším zrakem.

Sklopný hnětač nedělá do upečeného bochníku hlubokou díru. Velice užitečná věc je dávkovač na semínka, protože necháváme péct chlepa přes noc. Ranní vstávání do provoněné kuchyně od čerstvě upečeného chleba má jisté kouzlo.

Eva
Eva

Přidáno: 2. května 2012

• Krásný vzhled, tichý chod, kvalitně zpracované těsto, jednoduché ovládání.
  • Chybí háček na vytahování hnětače, mohla by být delší přívodní šňůra.

Je to moje v pořadí 4. pekárna, chtěla jsem nějakou kvalitní a vzhledově pěknou, což se mně splnilo na 100%.

Zobrazuji 1 - 50 ze 74 recenzí [ 1 ] 2

ETA Delicca 7149