Sencor SBR 950

• dávkování semínek
    • odložený start
    • velké množství programů
    • hlučnost

Pekárnu používáme cca 2 roky, prozatím bez problému. Spíše příležitostný provoz. Hojně ji využívám k hnětení a kynutí těst

• , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

• Zatím jsem pekla 2x a vše je v pořádku.

Prozatím nemohu moc hodnotit .

6.9 kg
Hmotnost chleba
500 - 1000 g

12 přednastavených programů pro pečení
1 přednastavený program pro vaření džemů a marmelád
1 přednastavený program pouze pro výrobu těsta (např. na pizzu, bagety, rohlíky, koblihy atp.)
Program pro velmi rychlé pečení (37 min.)
Možnost přípravy bezlepkového chleba
Automatický dávkovač ingrediencí pro bezobslužné přidání např. rozinek, oříšků atp.
1 samosklápěcí hnětací hák (po dokončení pečení se sám z chleba vysune)
Příkon 670W
13ti hodinový časový spínač pro odložené pečení
Velký LCD displej s ukazatelem zbytkového času pečení
Forma vhodná pro mytí v myčce
Maximální objem chleba 1000g
Možnost volby výsledné velikosti bochníku (0,5kg / 0,75kg / 1kg)
7 minut paměť v případě případě výpadku el. proudu (pekárna pokračuje dále v pečení)
Víko s průzorem
3 úrovně nastavení barvy kůrky (světlá / středně tmavá / tmavá)
Udržování teploty po dobu 60ti minut po ukončení pečení
Antiadhezní úprava formy a hnětacího háku pro snadnou údržbu
Protiskluzové nožky
Dodávané příslušenství: odměrný šálek a lžíce
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 380 x 256 x 315 mm

• dávkování semínek
    • odložený start
    • velké množství programů
    • hlučnost

• Po třech letech teče přes hřídel. Naprosto žádný servis. Arogantní jednání autorizovaného servisu typu "kupte si jinou". Nikdy více.

Naprosto žádný servis.

• Po nějaké době mi netěsní nádoba a nejde dokoupit těsnění-gufero,ani nová nádoba.Takže ji mám na "parádu"...vrrrr....nedoporučuji!!!

Při dalším nákupu se budu nejdříve informovat o dostupnosti náhradních dílů. Tuto pekárnu už nechci v žádném případě.Není zničená a prozatím nereziví,ale STOJÍ !!!!!!

• Dá se nádoba mýt v myčce,dávkování semínek,přijatelná cena , zvukový signál.
    • Příšerně hlučná/hlavně při tom míchání a vsypávání semínek/,nejde k ní dokoupit žádný náhradní díl.

Vybrala jsem si tuhle pekárnu asi i kvůli rozumné ceně a že jsem si chtěla zkusit péct doma .Mám ji 2 roky a tři měsíce. U kamarádky jsem jedla chléb již z připraveného těsta v sáčku . Byl vynikající tak jsem se nechala navnadit . Měla ale jinou pekárnu značky DOMO . Já jsem se rozhodla pro Sencor a to už byla asi chyba . Měla jsem stejnou směs jako kamarádka ,ale chléb byl jiný . Dokonce jsem jí ho donesla ochutnat a jí se zdál jako sražený .Od té doby jsem ho zkoušela péci tak 30x,ale nikdy to nebyl ten samý jako měla ona . Tak jsem převážně dělala těsto třeba na pizzu , nebo na mazanec . Dokonce jsem pekárnu reklamovala , protože jsem si myslela , že nedostatečně probíhá kynutí. Ovšem bez úspěchu . Ale to nejlepší si nechávám na konec po 2 letech a 3 měsících u hnětací nádoby vypadl ten šroub , mléko které jsem v ní měla připravené na těsto vyteklo dovnitř pekárny . Zcela naivně jsem si myslela , že dokoupím tu hnětací nádobu novou a kontaktovala jsem servis . Ale omyl Sencor náhradní díly neprodává!!!Takže jsem dopekla 3 měsíce po záruce . Mají to tedy dobře spočítané . Manžel je ale rád , protože pekárna byla velmi hlučná a vyhazoval ji se slovy konečně už to tu nebude řvát.
    Výhodná koupě to tedy nebyla , určitě bych to svým známým nedoporučila.

• , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

• Zatím jsem pekla 2x a vše je v pořádku.

Prozatím nemohu moc hodnotit .

• hnětací hák
    • digi displej
    • jednoduché ovládání
    • dobrá cena
    • zatím vše funguje jak má, tak asi nic

Pečeme skoro každý den a chleba je výborný, po roce a půl už máme vychytané a oblíbené recepty. Sklopný hnětač je dobrá věc, nemusím ho vylupovat z chleba. První pekárna co máme, ale koupi nelitujeme, jsme spokojeni. Opravdu stačí nádobu jen vytřít suchou utěrkou když pečeme každý den a ještě se nestalo, aby se chléb nepovedl nebo připekl. Trochu je hlučnější jak stará bubnová pračka, ale peču přes den takže to nevadí. Rozhodli jsme se na základě recenzí a můžu jen doporučit. Když chcete domácí chléb bez chemie a najdete si na netu "svoje" recepty, už nikdy nebudete chtít chleba z obchodu. Naprostá spokojenost a rozhodně doporučuji.

• dobré pečení,marmelády
    • velmi špatný servis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pekárnu mám 3 roky a byla stále používaná k mé spokojenosti,bohužel se mi před několika dny zlomil hnětací hák a u servisu jsem se dozvěděla šokující zprávu že není možné hák koupit jako náhradní díl.Neuvěřitlné,pekárny se stále prodáväjí a taková banalita zkazila moji důvěru v tuto značku.Přístup přažského servisu katastrofální- mám prý vzít zlomený hák a obcházet obchody zda nebude pasovat z jiné pekárny- bohužel,není k tomu co dodat.proto dávám tak nízké hodnocení.

• sklopný hnětací hák
    • digitální displej
    • jednoduché ovládání
    • automatický dávkovač
    • dobrá cena

Pečeme každý den a ještě se nestalo aby se chléb nepovedl, ( zrovna peču rajčatový, ale cibulový máme nejraději ). Sklopný hnětač, nádobu stačí jen vytřít suchou utěrkou, Sice je trochu hlučnější, ale pečeme přes den, takže nevadí. Je to naše první pekárna, ale jsme nadmíru spokojeni. Co ji máme, tak jsme chléb nekupovali. Pekárnu jsme koupili na základě recenzí a nelitujeme. Rozhodně doporučuji.

• , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• cena,obsluha
    • hnětací hák

Hnětací hák,díky toho že je sklopný se těsto zanese do hřídelky háku,špatně se čistí je třeba vzít párátko a těsto vyšpárat.Jinak vše ok.