Sencor SBR 930SS

35.5 cm
Hloubka
28.5 cm

• Užitná hodnota a cena v dobrém poměru

Pekárnu jsme užívali po dobu zhruba pěti let téměř denně.Protože tím došlo k jejímu mechanickému opotřebení-vůle v ložiscích-pořídili jsme si nyní novou,ale ten samý typ.Jsme s ním zcela spokojeni.

• Zatím jsem nepoužil

Vypadá dobře

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Za tu krátkou dobu mohu hodnotit kladně, výrobek využíváme a jsme s ním spokojeni.

Výrobek mohu porovnat s pekárnou svých přátel a protože jsme zakoupili hned dvě pekárny stejné značky jako dárek, informovali jsme se, jak jsou spokojeni. Spokojenost je na obou stranách.

4.4 kg
28.5 cm

Domácí pekárna chleba SBR 930SS

• Velký LCD displej s podsvícením
  • Víko s průzorem
  • Program pro vaření džemů a marmelád

Nerezové provedení pro snadnou a hygienickou údržbu
1 hnětací hák
13hodinový časový spínač pro odložené pečení
11 přednastavených programů pro pečení
1 přednastavený program pro vaření džemů a marmelád
1 přednastavený program pouze pro výrobu těsta (např. na pizzu, bagety , rohlíky, koblihy atp.)
Maximální objem chleba 900 g
Možnost volby množství těsta (750 g / 900 g)
Velký LCD displej s podsvícením a ukazatelem zbytkového času pečení
Víko s průzorem
15 minut paměť v případě případě výpadku el. proudu (pekárna
pokračuje dále v pečení)
3 úrovně nastavení barvy kůrky (světlá / středně tmavá / tmavá)
Udržování teploty po dobu 60ti minut po ukončení pečení
Antiadhezní úprava formy a hnětacího háku pro snadnou údržbu
Forma vhodná pro mytí v myčce
Akustický signál pro vložení dalších ingrediencí vyžadujících kratší dobu pečení

Příkon 600W
Protiskluzové nožky
Dodávané příslušenství: odměrný šálek, lžíce a ocelový háček na vyjmutí zapečeného hnětacího háku
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 355 x 285 x 335 mm

Dokumenty

• Užitná hodnota a cena v dobrém poměru

• Zatím jsem nepoužil

Vypadá dobře

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

max spokojenost

• , zakoupeno v MALL.CZ

Spokojenost se značkou i s cenou-dlouhodobá.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

Pekárnička mi vyhovuje velikostí. Zatím vše, co jsem vyzkoušela velice dobré, jak pečení chleba, tak zadělávání kynutého těsta.

• , zakoupeno v ElektroExpert.cz

• Kynuté těsto bez práce
  • , zakoupeno v Digiboss

• Pěkný design
    • dostačující programy
    • snadná obsluha
    • výborně napsaný manuál, s tipy a recepturou
    • těsto v ní dobře kyne, chleba je dobrý
    • menší, vhodná pro 1 max. 2 osoby (tedy pokud nechcete denně péct)

Je to moje třetí značka pekárny. Z každé chutnal stejný chleba (stejná směs) trochu jinak. Z této mi chutná nejlíp (můj subjektivní dojem :-) )
    Malá, sympatická pekárna, nezabere moc místa. Rozměr hnětací nádoby dá ve výsledku pravidelný krajíc cca 13x13. Při pomazání hnětadla a dna nádoby sádlem, jde chleba po upečení vyklopit celkem dobře. Uvidím, zda to tak bude i po delším používání (u předchozích pekárne se vyklepávání časem zhoršovalo).
    Hlučnost je srovnatelná s těma, co jsem měla pře ní, možná trochu nižší. Pro mé potřeby by mohla být trochu větší, ale jinak jsem z ní nadšená.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Kupoval jsem tuto pekárnu už po druhé. První i po pěti letech stále bez větších závad, až na lehce deformovanou nádobu. (Boky nádoby se prohnuly dovnitř a chléb šel velmi špatně vyndat). Jinak jsme s pekárnou velmi spokojeni.
    • Jedinou nevýhodou bylo,že po pěti letech stálého používání (3-4 krát týdně) se teplem deformovala pečící nádoba a chléb z ní bylo velmi obtížné dostat. Bohužel se nedá nádoba koupit samostatně a tak mi nezbylo nic jiného, než koupit pekárnu novou.
  • , zakoupeno v KupToTu.cz

Zatím jsem pekl jen několikrát, ale přijde mi že peče OK. Po upečení je z chleba trochu cítit droždí, ale možná je to prostřední kůrkou, možná na tmavou by to bylo také OK.