PANASONIC SD 2502

28 cm
Hloubka
33 cm

• , zakoupeno v PanaStore.cz

• Celkem křehké panty u víka. - Jednou z neznámého důvodu obvodový rám praskl.

S výrobkem jsem spokojen.

• peče výborně, zatím vše bylo podle receptů chutné
    • výběr ovlivnila i nabídka, že peče bezlepkový chléb a dobré hodnocení nepřilnavosi povrchu ostatními kupujícími

Tato pekárna měla výborné recenze a proto jsem si ji vybrala. Zatím ji používám jen krátce a ještě jsem nevyzkoušela více programů. Ale ty, se kterými jsem pekla, se osvědčily. Programování je přehledné a jednoduché.
    Tento produkt mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Peče výborně, snadno se nastavuje, je tichá.
    • U některých programů nelze nastavit stupeň propečení.

Koupila jsem na základě recenzí a jsem spokojena, doporučuji.

6.8 kg
Šířka
28 cm
Hloubka
33 cm

Domácí pekárna Panasonic SD-ZB2502BXE s dávkovačem přísad, dávkovačem droždí, s novým programem na přípravu 100% bezlepkového chleba, s novým programem Speciality a novým programem na přípravu džemů a kompotů. Unikátní řešení Panasoniku, dávkovač droždí pekárny SD-ZB2502B, automaticky přidá droždí v optimálním okamžiku přípravy těsta. Tento postup minimalizuje riziko, že se chleba nepovede. Model SD-ZB2502B je vybavený dávkovačem přísad, který automaticky přidá další ingredience použitého receptu. Nový program na přípravu 100% bezlepkového chleba dovoluje péct bezlepkové bochníky z celé řady bezlepkových chlebových směsí a mouk. Nový režim Speciality umožňuje použití různých obilovin a mouk, např. špalda, z nichž se jinak bochník připravuje velmi těžko. Program žitného chleba používající unikátní hnětací háky dokáže připravit velice chutný chleba z žitné a špaldové mouky. Pomocí režimu Džem a Kompot si můžete snadno a rychle připravit džemy a kompoty z čerstvého ovoce. V návodu k obsluze domácí pekárny najdete 8 receptů na džemy a 6 na kompoty. Domácí pekárna Panasonic SD-ZB2502BXE je díky modernímu designu v provedení z nerezové oceli příjemném na dotek ideálním doplňkem do vaší kuchyně. Šikmo umístěný, jednoduše uspořádaný ovládací panel zaručuje snadnou obsluhu. Model SD-ZB2502B vám umožní připravit si čerstvý chleba z čerstvých surovin prakticky kdy si vzpomenete a ocení jej uživatelé odkázaní na dodržování určitých dietních zásad (dieta bezlepková, s nízkým obsahem soli, s vysokým obsahem vlákniny apod.). Nádobu na pečení s hnětacími háky dodává společnost Panasonic s unikátní nepřilnavou úpravou. Povrchová vrstva obsahuje diamantové částečky, díky nimž je dvakrát tak pevná a odolná proti poškrábání, než běžné výrobky.

Druhy chleba

Dávkovač droždí Ano

Režim speciality Ano

Režim jam a kompot Ano

Hnětací hák s diamantovým povrchem Ano

Pečící forma s diamantovým povrchem Ano

Počet módů 10

Italský pečení Ano

Sandvič pečení Ano 100% žitné pečení Ano

Pizza

Pouze pečení pečení Ano

Bezlepkový pečení Ano (100%)

Obecné

Váha (kg) 6.8

Spotřeba energie (Max(W)) Maximum 550W

Další specifikace

Velikost chleba XL, L, M

Výběr barvy kůrky Světlý, střední, tmavý

Dávkovač ořechů a rozinek Ano

Časovač Digitální časovač (až do 13 hod.)

Příslušenství Odměrka (310ml) / Odměrka lžíce

• , zakoupeno v PanaStore.cz

• Celkem křehké panty u víka. - Jednou z neznámého důvodu obvodový rám praskl.

S výrobkem jsem spokojen.

• Vse co je zde napsano :) abych se neopakoval
    • Davkovac drozdi - pracuje na principu sklepavani - ucpavaci kulicka ve spodu klepe na nadobku aby se drozdi dostalo do nadoby s testem. - to je doprovazeno hlukem ktery Vas v noci urcite probudi. Vytknul bych akorat tuto vec, protoze chleba vetsina lidi dela v noci aby si rano vychutnala cerstvy chleb.
    • Pro ty co radi spi tak at sahnou po modelu SD-2501 ale ten neni v provedeni nerez.

Super pekarna - provedeni proste japonec ale ten princip na drozdi bych vylepsil diky hluku ktery se z pekarny ozyva - asi pojedu do Tokia a klukum poradim :)

• peče výborně, zatím vše bylo podle receptů chutné

Tento produkt mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Peče výborně, snadno se nastavuje, je tichá.
    • U některých programů nelze nastavit stupeň propečení.

Koupila jsem na základě recenzí a jsem spokojena, doporučuji.

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Jednoduche ovladani, kvalitne uhnetene testo, chutny chleb, ticha,nelepi se chleba, snadne vyklopeni.
    • zatim nic

nemohu srovnat s jinymi pekarnami, je to nase prvni, ale koupili jsme ji na doporuceni. Splnila nase ocekavani, manzelka chtela japonskeho vyrobce kvuli kvalite a druhu chleba ktery maji v japonsku. Pouzivame normalni hladkou mouku, chleba je mekkci a jemnejsi. Z chlebove mouky je mastnejsi a vice jako klasicky chleba. Velmi rychla priprava, date jen nadobu z pekarny na vahu a nasypete a pridate ingredience a vodu podle receptu v manualu, ja pridavam jeste kmin, pak date do pekarny, pridate instantni drozdi do zasobovace, ktery ho automaticky doda v pravy cas.Pak jen date do elektriny, nastavite velikost a zmacknete start.za 4 hodiny mate vonavy chleba bez Ecek a konzervantu a vydrzi klidne 3 dni, ale my ho snime za dva. Vyndat hnetaci lopatku je potreba, az po odmoceni chvili ve vode. Nedavejte celou nadobu do vody jen nalijte vodu dovnitr.Prijemne peceni a nebojte se experimentovat :-)

• Výborně hněte i peče
    • Hák nezůstává v pečivu
    • Dávkovač hrozinek i droždí

Pekárnu jsem vybral po pečlivém přečtení recenzí na Dtestu ( nijak zde neoslnila) a zkušeností uživatelů na zahraničních fórech, a vlastní zkušenosti s pekárnou Eta 2149 a Unold 68511.

Po zkušenosti s minulými pekárnami jsem Panasonic vybalil a vyzkoušel se smíšenými pocity. Okamžitě mně však překvapila rovnoměrnost a kvalita pečení.
    Celozrnný chleba s přidanými slunečnicovými a dýňovými semínky byl na první pokus zdaleka to nejlepší co se mi kdy v pekárnách podařilo za 5 let upéci.

Velmi děkuji uživatelům za kritické recenze na vítěze Dtestu Gorenje BM 900 Al, kterému bych jinak neodolal.Nikomu také nevnucuji svůj názor na pekárny, které jsem doposud vlastnil.
    UNOLD 68511 dle mého názoru velmi drahá na to co umí ( to jsem měl přestavbu od Oto Reisse za šílených 5000,-) po třech letech odešel motor.
    ETA 2149 - nikdy se mi v ní opravdový celozrnný chléb nepovedl (ne tak zvaný celozrnný ze směsi ), různě se přestávaly točit hnětací háky a to vše tak, že bych tento výrobek snad pekárnou ani nenazval.

Samozřejmě, že bezoruchovost pekárny a odolnost nepřilnavé vrstvy prověří až čas.

• , zakoupeno v elektrospecialista

• perfektní, snadné ovládání, výborný chléb s křupavou kůrkou, příjemný design
    • zatím jsem nic neobjevila

Určitě doporučuji

• , zakoupeno v elektrospecialista

• vynikající na míchání různých kynutých těst a pečení jakéhokoliv chleba

tento produkt jsem vybrala, protože jej používám již 4 roky
    a maximálně jsem spokojena.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Kvalitní výrobek

Zakoupeno na doporučení sestry, která má starší model pět roků k max. spokojenosti

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Spoleliva znacka
    • troch zmatek voznaceni modelu napr. oznaceni (BXE je pouze na kartonu obalu na vyrobku neni).

100% Perfektni