Recenze Morphy Richards 48319

produkt jsem vybrala podle recenzí a chtěla jsem kvalitní výrobek
cena odpovídá i ostatním pekárnám je o něco málo dražší
má bezlepkový program a to bylo rozhodující při výběru
možnost pečení tří velikostí chlebů
peče výborný propečený chleba
jedná se o mou první pekárnu - t... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Pro laiky, kteří si kupuji pekarnu poprvé jako ja - asi bych se do nakupu pekarny jiz nepoustela. I v troube, když jsem pekla, byla ma uspesnost s povedenym chlebem vyssi. Zobrazit celou recenzi

Negativní recenze Morphy Richards 48319

• Pěkný design, nerez
  • Snadné ovládání, mnoho přednastavených programů + 2 vlastní
  • Program pro bezlepkové pečení
  • Průzor se světlem - lze sledovat pekárnu při činnosti
  • Návod k použití je v češtině, ale otřesně přeložený (písmena s diakritikou nahrazuje jinými znaky, špatně se čte)
  • Má mít sklápěcí hák, který se nezapeče do těsta - zatím jsem pekla jen jednou a zapekl se, snad to bude příště lepší
  • Vyrobena v Číně (což jsou bohužel prý snad všechny pekárny na našem trhu), a v mém případě tomu odpovídala kvalita zpracování

Pekárnu je pro mě obtížné hodnotit - reklamovala jsem ji, protože mi dorazila s několika vadami (poškrábání, nelícuje nerezová a plastová část), ale to může být vada pouze mého kusu. Dostala jsem slevu. Co se funkčnosti týče, taky těžko říct - zatím jsem v ní pekla jen jednou. Výsledek nic moc, ale za to nejspíš nemůže pekárna - pekla jsem bezlepkový chleba, a těch je většina prý nedobrých v porovnání s normálními.

Nepřilnavost povrchu: Výborná - nic se nepřipeče
Ověřený zákazník SlevyElektro.cz

Sarka

Přidáno: 11. února 2016

Zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Zatím velké zklamání. 1) Displey s tlačítky reaguje velmi náhodně. Zvláště tlačítko pro spuštění pečení, vážně nevím, kde má senzor - mačkám tak 20x a držím dle návodu pár sekund než se zaktivuje. 2) Návod velmi nepřehledný (mám pekárnu poprvé, takže pro laika - mi trvalo než jsem se zorientovala ve špatném překladu a diakritice). 3) Odměrky - pokud v nich chcete něco odměřovat, nejsou videt cisla ani rysky (musela jsem si prepsat permanentnim fixem) 4) Zatím jsem vyzkoušela péct chleba 4x
  • první chleba ze směsi se nezadařil vůbec, těsto se zdrclo, chleba se neupekl, nepromíchal, na vyhození
  • druhý chleba ze směsi se upekl pěkně, ale nebyl vůbec dobrý (směs z Lidlu) - chutnal trošku jako houba, i tak pružil :-(.
  • třetí chleba francouzsky (dle navodu) - upekl se krásně, ale chuť nic moc. Něco mezi vekou a bagetou (dobry jakžtakž, když byl čerstvý)
  • čtvrtý chleba - žitno-pšeničný s ořechy - neupekl se vevnitř, zdrcnul, nepodařilo se mi dopéct v troubě, na vyhození. Škoda tech orechu.
  • Zatím pekárna drahá, chleba žádný dobrý. Čekala jsem, že se povede vždy, proto jsem i investovala více, ale bohužel.
  • Vyzkouším ještě pár pokusů, ale už jsem trochu demotivovaná. Hledam, co delam spatne.

Ověřený zákazník Alza.cz

Přidáno: 4. prosince 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• automatický podavač ořechů
  • první pekárna nefungolala vůbec, u druhé nefunguje automatický podavač ořechů a je utržené víčko tohoto podavač

budu vracet i druhou pekárnu

Výdrž povrchu: Velmi krátká - nepřilnavá vrstva brzo slezla
Nepřilnavost povrchu: Běžná - většinou se nepřipečou