Recenze Morphy Richards 48319

cena odpovídá i ostatním pekárnám je o něco málo dražší
má bezlepkový program a to bylo rozhodující při výběru
možnost pečení tří velikostí chlebů
peče výborný propečený chleba
jedná se o mou první pekárnu - t... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Pro laiky, kteří si kupuji pekarnu poprvé jako ja - asi bych se do nakupu pekarny jiz nepoustela. I v troube, když jsem pekla, byla ma uspesnost s povedenym chlebem vyssi. Zobrazit celou recenzi

Pozitivní recenze Morphy Richards 48319

Iveta

Přidáno: 24. ledna 2011

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• dobře vypadá - dobré programy - dobrý propečený chleba - jednoduché dotykové ovládání - sklopný hnětač - jeden stačí - dobře propracuje těsto - automatický dávkovač semen a ovoce -
  • je tichá, dobře propracuje těsto a dobře peče, není horká - má dva individuální programy, které si můžu navolit a má osvětlení
  • pekárnu jsem si vybrala podle rezenzí - kvalita
  • vzhled
  • a hlavně, že má bezlepkový program -

produkt jsem vybrala podle recenzí a chtěla jsem kvalitní výrobek
cena odpovídá i ostatním pekárnám je o něco málo dražší
má bezlepkový program a to bylo rozhodující při výběru
možnost pečení tří velikostí chlebů
peče výborný propečený chleba
jedná se o mou první pekárnu - teoretické zkušenosti jsem získala díky interneru a hned po převzetí zboží jsem upekla svůj první chléb - výborný - bez jakýchkoli problémů
automatický dávkovač semen
světlo- možnost se podívat na těsto
sklopný hnětač - není díra v chlebu - dobře propracuje těsto
je tichá, není horká
byla to výborná koupě, jsem velmi spokojená , peču denně
doporučuji pro celiatiky - jeden program pro bezlepkové pečení a možnost individuálních dvou programů
a na závěr - vzhled 100% ovládání dotykové 100% a jednoduchost ovládání

Jaroslav Kotula

Přidáno: 1. dubna 2013

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• nezabere hodně místa a přesto peče dostatečně velký chléb
  • velmi jednoduché ovládání
  • vzhledově pěkná
  • poměrně tichá
  • srozumitelný manuál
  • bezvadný sklopný hnětací hák
  • výhodou je samostatný dávkovač ingrediencí s určitou poznámkou (viz proti)
  • ingredience se velmi často v důsledku vlhkosti stěn zásobníku na stěny a hlavně na dno přilepí a nevysypou se tam v celém naváženém množství
  • chybějící vypínač, aby se nemusela vždy vytahovat šňůra ze zdi
  • jinak nic, alespoň zatím NE

Výrobek naprosto splňuje to, co jsme od něj očekávali a ač nejsme moc nároční, tak od tohoto výrobku bylo očekávání veliké.
Protože manželka je z pečení přímo nadšená a také chce spotřebič co nejvíce "zatížit" ve 45 denní lhůtě pro možnost případného vrácení či výměně, tak peče denně (ačkoliv pracuje denně do večera) a produkty pečením získanými zásobuje i svou maminku.
Myslím si, že koupě to byla i přes poměrně vyšší cenu hodně dobrá a jednoznačně doporučuji, nebudete zklamáni, protože za vyšší cenu je i vysoká kvalita.
Manželka pro určité pečivo (rohlíky, celozrnné bagetky atd.) připravuje těsto v pekárně, protože těsto je výborně prohnětené bez dřiny. Důvodem skvělého prohnětení je jednak nahřívání těsta při hnětení a jednak dostatečně dlouhá doba hnětení. Kvalita prohnětení nás velice pozitivně překvapila.
Přesto, že je to naše první domácí pekárna (kdysi jsme měli na 2 týdny zapůjčenou úplně jinou) tak si dovolíme tvrdit, že její zpracování je velmi kvalitní a nejedná se o nějaký rozhrkaný výrobek.
Co říci závěrem? Že nejsem nikým najatý, abych výrobek chválil, jeho hodnocení vyplývá z poznatků získaných za 16 dnů každodenního používání. Zatím jsme s výrobkem nadmíru spokojeni, hlavně manželka, která má tento "stroj" ve svém ranku. Pokud jeho stávající kvalita vydrží a nic se na něm nepokazí, tak to bude skvělý pomocník do domu. Uvidíme.

PEPA

Přidáno: 6. dubna 2012

• 19 PROGRAMŮ
  • KVALITNÍ DESING
  • NÁVOD BY MOHL BÝT LEPŠÍ, LEPŠÍ ČEŠTINA A VÍCE PODROBNOSTÍ K JEDNOTLIVÝM PROGRAMŮM

PEKÁRNU MÁM ZATÍM 9 DNÍ ,UPEKL JSEM CHLEBA,MAZANEC A MAKOVEC. JSEM VELICE PŘEKVAPEN, NEBOŤ SE MI VŠE POVEDLO A VŠEM VELICE CHUTNALO.

Přidáno: 15. listopadu 2011

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Velmi jednoduchá obsluha.
  • Umí bezlepkový chleba.
  • Má dávkovač přísad.
  • Velmi tichý provoz.
  • Sklopná lopatka se zapéká, asi by byla lepší normální.

Rozhodovali jsme se mezi touto pekárnou a Etou Vital, která pro nás ale byla příliš velká.
Má množství programů včetně bezlepkového (to byl důvod proč jsme pekárnu vůbec pořizovali), a proto je pečení i pro začátečníky hračka. Navíc má pekárna dva uživatelské programy.
Pekárna má velice jednoduchý provoz a při hnětení je subjektivně velmi tichá. Hlučnost se např. s myčkou vůbec nedá srovnávat.

Přidáno: 28. října 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• velice jednoduché ovládání a přehledný podsvětlený displej (vložíte ingredience, vyberete program - například č.10 bezlepkový, velikost bochníku - dle obrázku na displeji, stupeň propečení - dle obrázku na displeji a start)
  • hodně programů pro různá pečení (chléb světlý, tmavý, celozrný, francouzský apod., i bábovku) a i přípravy jídel (rýžový nákyp, hnětení těsta bez pečení, tj. například na pizzu, zavařování marmelád) atd.
  • program pro bezlepkové pečení!
  • dva extra programy u kterých si můžete v rámci nějakých rozsahů definovat parametry (jak dlouho míchat, jak dlouho péct apod.)
  • možnost odloženého startu celého programu
  • u většiny programů je možnost zvolit jak velký bochník chleba pečete (450g, 680g, 900g) a jak hodně chcete mít propečenou kůrčičku (pět možných kroků)
  • vnitřní osvětlení po stisku tlačítka s automatickým zhasnutím po nějaké době (dá se zhasnout i předčasně opětovným stiskem tlačítka)
  • automatický dávkovač na dodatečné ingredience (tj. semínka, rozinky, oříšky apod.) které se až téměř na konci několikátého hnětení před pečením přidají automaticky do těsta
  • po skončení pečení se udržuje pekárna po nějakou dobu vyhřátá (například aby přebytečná vysrážená vlhkost na víku po skončení pečení nenatekla na chléb apod.)
  • sklopný hnětací hák (u většiny běžných chlebových směsí je perfektní, že jde z chleba snadno vyndat neb hlavní plocha je sklopená a pod chlebem, bohužel u některých směsí chleba je hák zapečený pod slabou vrstvou a je potřeba jej vykrojit ven, ale to není vada sklopného háku, ale konzistencemi některých chlebových směsí)
  • poměrně tichý chod
  • výborné gumové nožičky, díky kterým pekárna drží dobře na kuchyňské lince a navíc zabraňují přenosu i tak již nízkého hluku do kuchyňské linky
  • sada odměrek jako příslušenství
  • pár receptů na základní těsta apod. vždy ke každému programu cca jeden recept včetně pěkných převodních tabulek měrných jednotek (pekárna je výrobkem z Velké Británie kde používají imperiální měrné jednotky a tak se většinou jedná o Britské recepty)
  • díky trochu větší celkové velikosti pekárny a možnosti dobře odvětrat teplo z mezistěn není na povrchu nijak moc horká
  • příslušenství sehnatelné v e-shopech i v ČR (náhradní hnětací háky, náhradní hlavní nádoby)
  • na hnětacím háku by mohla být nepřilnavá vrstva nějak extra víc odolnější než je jen standardně (tj. normálně je dobrá, ale hodila by se o hodně odolnější), neb při častém vydloubávání a vykrajování háku z chleba se neubráníte tomu, že hák nějak mechanicky poškrábete a snadno tak narušíte nepřilnavou vrstvu
  • díky svému designu je trochu větší než modely jiných značek které si hrají na maximální úsporu místa (zde ale ten design s trochu větší celkovou velikostí pekárny má ale i funkční opodstatnění - není tak horká na povrchu)

Je to dobrá značka (dle vlastní zkušenosti s jinými výrobky stejné značky). Má kvalitní provedení a povedený design, tj. kombinace černého (světle černého) teplu odolného plastu a nerezu (existuje ale i v provedení bílé barvy bez venkovnícho nerezových prvků). Má snadné ovládání, dobře čitelný podsvětlený displej a dle mých zátěžových testů s hotovými bezlepkovými směsi se jedná o výbornou pekárnu. Při dobrém načasování Vaší obsluhy, může být i pro početnější rodinu. Zvládnete tak v ní upéct až cca 8 základních bochíků bezlepkového chleba za 24 hodin (tj. téměř jeden za druhým). Cena není nijak vysoká za to co obdržíte. Když u nás vyvstala otázka jakou pekárnu chleba s bezlepkovým programem pořídit, prostudovali jsme několik recenzí na více web portálech na různé pekárny několika výrobců a porovnali jejich parametry a po zjištění, že i náš oblíbený výrobce elektrospotřebičů vyrábí pekárny chleba a ta parametry plně vyhovuje a některými i převyšuje, padla jednoznačná volba právě na tuto pekárnu.

Monika Bídová

Přidáno: 25. dubna 2011

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• zatím ji máme krátce, ale vše funguje bez problémů, je velmi tichá (aspoň si to myslíme, nemáme zatím žádné konkrétní srovnání) a také ovládání je velmi přehledné a jednoduché i přes množství programů a funkcí. Také designově se pekárna velmi povedla.
  • zatím jsme na nic nenarazili.

pekárna vyšší třídy, jak velikostně tak funkčně velice povedená

Jana

Přidáno: 24. února 2011

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• jednoduché ovládání, bezhlučnost, sklopný hák, krásný design
  • návod v češtině není stoprocentní, chybí např.informace, u kterého programu se používá nádobka na přídavné ingredience a kdy ne

Produkt jsme vybrali kvůli sklopnému háku a nádobce na přídavné ingredience, ale i kvůli designu. Jsme naprosto spokojení a denně pečeme. Ovládání je intuitivní a jednoduché, tuto pekárnu bych bez váhání doporučila.

Lidka

Přidáno: 23. července 2013

• jednoduché intuitivní ovládání
  • tichá
  • perfektně peče
  • násypka na oříšky
  • vnitřní osvětlení
  • krátká přívodní šňůra

Toto je moje první pekárna a mám ji zatím krátce.
V návodu je popis, jak se má pekárna před prvním pečením připravit, stačí se ho držet.
Z prvního pokusu jsem měla celkem strach, ale chleba dopadl výborně, od vůně po chuť. Použila jsem směs na chleba a vlažnou vodu, program 8, střední propečení, a všechno ostatní nechala na pekárně. Chvilku to vypadalo, že se těsto pořádně nepromíchalo, ale to byl jen počáteční dojem.
Chleba se upekl za 2 a půl hodiny. Byl skvěle vykynutý, nahoře maličko šišatý a skvěle upečený.
U prvního chleba jsem nevěděla, jak chleba vyndat a jak odstranit hřídelku. Po dalších zkušenostech teď nechávám upečený chleba cca 5 min v pečící nádobě (venku z pekárny) a pak už jde lehce vyklopit. Chleba pak nechám vychladnout na mřížce. Pečící nádobu pak vytřu ubrouskem, otřu vlhkou houbičkou a nechám uschnout. Hřídelku vyloupnu ze zchladlého chleba a pak ji umyji a osičku namažu kapkou slunečnicového oleje (otvor po hřídelce je malý, u nakrájeného chleba je neznatelný).
Chlebů už jsem upekla víc, všechny dopadly výborně. U všech jsem se zatím přesně držela receptů z internetu (recepty z přiloženého návodu jsem nezkoušela). Teď se chystám experimentovat a vyzkoušet sekanou.

pavel

Přidáno: 23. května 2011

• Display
  • Přidání semínek
  • Design
  • Velmi tichá
  • Pekárna má sklopný hnětač, pro zajištění sklopení pekárna provede otáčku proti směru hod. ručiček což způsobí otočení celé nádobky a stena nádobky se dotkne topné spirály. Na pečení to ale nemá vliv.

Velmi dobrá pekárna.

Ověřený zákazník Korunka.cz

Market

Přidáno: 7. března 2011

Zakoupeno v Korunka.cz

• Množství programů.
  • Před koupí této pekárny jsem měla půjčenou od kamarádky pekárnu Moulinex, která byla mnohem hlučnější.
  • Dle mého pěkná vzhledově ( stříbrný kov ). Nelíbí se mně z bílé umělé hmoty, kterou po letech zežloutnou.
  • Zcela nedostatečný návod v českém jazyce ( ještě psaný nedokonalou češtinou ).
  • Pro někoho velikost pekárny ( poměrně veliká ).

Pekárnu máme krátkou dobu. Pekárnu jsem vybírala na internetu s dcerou i se jela podívat do dvou specializ. obchodů na elekto.
Tento model považuji za velmi zdařilý designově, s pečením jsme velmi spokojeny, tichý chod.
Zatím jsme nevyzkoušely jiné funkce než pečení chleba.
S koupí jsme spokojeny.

Monika Matějová

Přidáno: 8. ledna 2011

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Pekárna má opravdu jednoduché ovládání.Má 19 programů,takže zvládnu cokoliv.
  • Při pečení není obal pekárny horký,pouze vlažný,takže se nemusíte bát,že se popálíte.
  • Nic jsem nenašla.

S touto pekárnou jsem opravdu spokojená.Nejenže pěkně vypadá,ale je opravdu výborný,kvalitní výrobek.Už jsem v ní pekla a vše se povedlo.

Přidáno: 22. srpna 2011

• robusní
  • celkem tichý
  • snadné ovládání
  • skopná lopatka se zapéká
  • chybí háček na vyndání lopatky

vybráno na doporučení
moje první pekárna
zatím upekla 4x chléb celkem bez problémů (2x směs a 2x dle receptu)
směs na bezlepekový chléb zůstává na stěnách nedomíchaná, ale to je dáno asi samotnou moukou

Eva Cigániková

Přidáno: 14. listopadu 2010

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Účelnost, volba programů, bezlepkové pečení, váha, vzhled, velmi jednoduchá a ekonomická obsluha, tichý chod.

Hledala jsem malou pěknou pekárnu pro bezlepkové pečení. A takovou, aby se mi hodila do kuchyně. Našla jsem. Mám ji krátce, vše v pohodě. Nemám srovnání s jinou, ale tahle je parádní. Jsem ve fázi zkoušení, postupně všech programů. Doporučuji. Není z nejlevnějších, ale řekla bych, že cena odpovídá kvalitě. NAPROSTÁ SPOKOJENOST.

Kounek

Přidáno: 24. února 2014

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• jednoduchost ovladani, kvalita zpracovani
  • sklapeci lopatka neni takovy terno, programy na sladke peceni (kolac, desert) nefunguji moc dobre, je lepsi si naprogramovat vlastni

chleba vyborny, pekarna dobre zpracovana a velmi intuitivni na ovladani. Odmerky jsou v "salkach" a britskych mirach, takze pro odmereni v gramech nepouzitelne, navod diletantsky provedeny, nicmene pekarna jako takova je vyborna

Květa

Přidáno: 12. května 2013

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• perfektní, tichá, intuitivní ovládání
  • kynuté těsto je boží a bez práce
  • a samozřejmě výborně peče.
  • zásobník na zrníčka
  • dobrý návod v čj

Jsem moc ráda, že jsem si po dlouhém váhání vybrala právě tuto pekárnu a vřele jí každému doporučuji :)))))))

Přidáno: 7. listopadu 2012

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Výborný design, perfektní obsluha, dobré výsledky pečení.
  • Po třetím použití nešel zprovoznit ??!

Produkt je ve vyšší cenové kategorii, ovšem vyroben v Číně.
Předpokládal jsem bezporuchovost, opak byl pravdou.
Přesto si myslím že při trošce štěstí nejde o špatnou volbu.
Reklamace byla vyřizena bezodkladně dovozem nové pekárny a odvozem vadné.

Robert Dvořák

Přidáno: 22. srpna 2012

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Pěkný design, spousta programů a hlavně jednoduché a přehledné ovládání pekárny.
  • Žádné větší slabiny jsem neobjevil. Jen bych uvítal hlavní síťový vypínač a o něco delší připojovací kabel. Obarvení prolisované stupnice na odměrkách výraznou barvou by jistě odcenili všichni spotřebitelé s horším zrakem.

Sklopný hnětač nedělá do upečeného bochníku hlubokou díru. Velice užitečná věc je dávkovač na semínka, protože necháváme péct chlepa přes noc. Ranní vstávání do provoněné kuchyně od čerstvě upečeného chleba má jisté kouzlo.

Přidáno: 30. ledna 2012

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Tichý chod,jednoduché ovládání,pěkný vzhled a ještě lepší chléb.
  • Zátím o ničem nevíme.

Doporučuji všem,tato pekárná je výborná pro pečení bezlepkového chleba.

Dundas

Přidáno: 17. března 2011

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Poctivá pekárna, zatím žádný problém. Mechanicky působí velmi solidně, nastavování parametrů je jednoduché, s výsledkem jsem spokojen.
  • Při hnětení těsta zůstává na pravé straně kousek místa kam se hák nedostane, ale při kynutí se to srovná

Jsem spokojen, mohu doporučit s klidným svědomím.

Helena

Přidáno: 21. března 2015

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Jednoduchá obsluha, pěkný design, dobře peče.
  • Od stejného výrobce máme rychlovarnou konvici, která nám bez jediné poruchy slouží již více než 15 let.
  • Vsadili jsem na značku, ale pomohly nám i recenze od jiných zákazníků.
  • Proto jsme se rozhodli názor napsat také.
  • Zatím nic

Doporučujeme, věříme, že bude sloužit stejně spolehlivě jako rychlovarná konvice. Provedení věští dobrý nákup.

Jana Haldová

Přidáno: 2. června 2014

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• provedení, jednoduchá obsluha, mnoho různých programů
  • krátká přívodní šňůra

s pekárnou jsem spokojena, mám ji přes měsíc, peču bezlepkový i normální chléb, vyzkoušela jsem i sladké pečení. zatím vše úspěšné. chléb je vždy propečený a těsto dobře umíchané. hnětací hák se někdy zapeče víc, někdy se nesklopí a tím pádem vytáhnu chléb již bez něj. jinak díru v bochníku jako problém rozhodně nevidím. přívodní šňůra je sice krátká, ale pokud by mi pekárna stála na lince, tak její délka bude naprosto dostačující (mám velice malou kuchyňku, takže pokud bych pekárnu postavila na pracovní plochu, už bych si ani neukrojila chleba). výrobce předpokládá, že pekárna bude denně využita (já ji využívám ob den) a tudíž bude na lince. koupi pekárny všem doporučuji i z hlediska profesionality obchodu a bezproblémové komunikace a rychlého doručení.

Liška

Přidáno: 14. června 2011

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Hned první výrobek výborný, bez jakýchkoliv předchozích zkušeností, jednoduché ovládání, tichý provoz.
  • Hnětací lopatka se zapéká do chleba, ale možná to vychytám, zatím jsem upekla jen 2 chleby, oba byly výborné.

Pekárna se mi jeví jako výborná, značku Morphy Richards jsem si vybrala kvůli kvalitě a designu (mám doma i jiné její spotřebiče) a zatím nezklamala.

Ověřený zákazník Spořílek.CZ

Jindra

Přidáno: 11. června 2011

Zakoupeno v Spořílek.CZ

• Hnětací lopatka se složí a není v pečivu taková velká díra.

Jsem velice spokojená

Přidáno: 13. února 2011

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Přečetla jsem si diskuse a zkušenosti s různými typy pekáren.
  • Předchozí pekárna mi vydržela jen rok a půl, chtěla jsem nějakou kvalitnější.

Tuto pekárnu doporučuji. Ovládání je jednoduché, chleba peče skvělý. Jsem spokojená.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz

Přidáno: 17. dubna 2015

(Upraveno 17. dubna 2015)

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Sklopná lopatka, dávkovač semínek, pěkný design

Igor

Přidáno: 9. května 2014

pouzivame jiz 2 roky

Ověřený zákazník Spořílek.CZ

Registrovaný uživatel

Přidáno: 22. listopadu 2013

Zakoupeno v Spořílek.CZ

• Pekny design,ziadna diera v chebiku
  • nedari sa mi upiect bezlepkovy chieb, pouzivam doteraz vyskusany a chutny recept :-( zatial bezuspesne

uvidim este po par pokusoch, zatial sa nevzdavam :-)

Michal

Přidáno: 14. února 2012

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Perfektní, přehledné ovládání, snadná obsluha
  • trochu vyšší ceny, vyvýžená kvalitou a vzhledem

pokud Vám záleží jak na kvalitě, tak i vzhledu pekárny, protože ji nechcete neustále sklízet, pak jasná volba

Přidáno: 9. listopadu 2010

• Kvalitní,
  • designově hezká,
  • velmi jednoduché ovládání,
  • tichá.
  • Horký povrch pekárny při pečení,
  • Delší napájecí šňůra.

Pekárna peče dobrý chleba, je hezká a jednoduchá na ovládání.

Přidáno: 22. února 2018

Snadné ovládání.

Přidáno: 6. března 2016

• kompaktní velikost
  • sklopný hnětací hák
  • možnost pečení menšího chleba
  • podavač na semínka, mák apod.
  • problém s hnětením menšího množství těsta
  • obtížné zpracování bezlepkového těsta
  • příliš hlasité pípání - nepraktické pro noční pečení

- doporučuji tuto menší pekárnu, zatím jsme pekli asi 4 chleby ze směsi, které se skvěle povedly
- přípravu bezlepkového chleba musíme ještě vychytat - obtížně se těsto spojuje a hněte
- podavač na semínka se velmi praktický, ale při vysypávání semínek do těsta příliš hlasitě pípá

JEŽKOVÁ

Přidáno: 15. prosince 2015

• OSVĚDČENÁ PEKÁRNA UŽIVATELI
  • VYHOVUJÍCÍ PROGRAMY
  • UVEDENÍ DO ČINNOSTI (START) TRVÁ VELMI DLOUHO

VELICE KRÁTKÁ DOBA NA ZÁVAZNÉ HODNOCENÍ
JE TO MOJE PRVNÍ DOMÁCÍ PEKÁRNA, TEPRVE SE "SEZNAMUJEME"

Přidáno: 14. prosince 2015

kvalita

karmilka

Přidáno: 14. července 2015

• naplnila mé očekávání
  • přehledný návod
  • zatím nic

o pekárně jsem přemýšlela dlouhou dobu
porovnávala jsem domácí pekárny na našem trhu a myslím, že jsem opravdu vybrala dobře
pečeme chleba každý den (přes víkend i víckrát a zatím se nám všechny povedly)
určitě doporučuji

Přidáno: 31. března 2015

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Jednoduché ovládání, jednoduchá údržba, množství využitelných programů
  • Nekvalitní překlad manuálu, na přístroji jen anglický popis programů

Zatím jsme upekli 3 chleby a jednu buchtu k plné spokojenosti všech ochutnávajících ;) Vše funguje jak má. Sklopný míchací hák se občas sklopí, občas ne, nicméně tento detail není důležitý. Pokud je člověk trpělivý a vydrží s vyklápěním obsahu cca 15-20 minut lze i hák vyndat lehce, pouze prsty, bez použití jakéhokoli nářadí. Pro 2-3 osoby ideální, doporučuji.

Přidáno: 27. února 2015

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Pekárna má hezky design, při pečení není povrch horký. Pekárna má kvalitní dílenské zpracování, dobře se udržuje.
  • Nemám srovnání s jinými pekárnami, ale nejvíc mě nadchla sklopná míchací lopatka. Hodně využíváme automatický zásobník na oříšky, člověk u toho nemusí stát a čekat na signál. Zkoušeli jsme pečení v noci, pekli jsme mazance, chleby ze směsí, vlastní recepty, žitný chléb z kvásku. Pekárna si poradila se vším na jedničku, jen žitný chléb byl kvůli lepkavému těstu trošku hůř promíchán, bylo potřeba odlepit zbytky surovin od stěn formy. U tohoto lepkavého těsta se nesklopila lopatka, ale to je pochopitelné. Žitný chléb bych hodnotila na dvojku, ale kdo ví, jak by si s tím poradila jiná pekárna. Na druhou stranu chválím povrch formy, žitný chléb šel výborně vytáhnout, nezůstal po upečení přilepený na formě.
  • Žádné proti zatím pekárna nemá.

Pekárna patří spíš k dražším, ale myslím, že se vyplatí investovat do kvality. Vybrala jsem si ji, protože má programy pro bezlepkové pečení a zároveň možnost nastavení vlastního programu, tuto kombinaci jiné pekárny nenabízí. Neumím zhodnotit jak dlouho vydrží teflonový povrch, vypadá kvalitně. Měli jsme vadnou hnětací lopatku (špatný spojovací nýtek), kterou nám obratem vyměnili. Na vadné hnětací lopatce bylo po několika použitích vidět, že se v jednom místě trošičku odlupuje teflon, ale přisuziji to tomu, že v lopatce byla vůle a odřela se.
Pekárnu bych určitě doporučila i ostatním, je vhodná na denní pečení, obsluha je jednoduchá, zvládne to i větší dítě ;)

Přidáno: 11. února 2015

Jednoduche ivladani, funguje super

Bohdana

Přidáno: 21. prosince 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• bezvadná pekárna pro pečení menšího chleba,těsto dobře zamíchá,sklopná míchací lopatka umožňuje snadnější vyklopení chleba z formy,při pečení není pekárna horká z vnějšku,je lehká na přenášení a manipulaci,osvětlení pekárny při pečení,jednoduchý dotykový displej,hezký přístroj do kuchyně
  • zatím nic

skvělá pekárna pro menší rodinu,chléb je výborně upečený,zatím bezporuchová,vřele doporučuji

Přidáno: 3. listopadu 2014

Zakoupeno v MojePekárna.cz

Využívám hlavně pečení na bezlepkový program a jsem spokojená. Zaslání zboží bylo velmi rychlé. Obchodník reagoval hned po mém objednání a to dokonce o víkendu.

Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. července 2014

Absolutně perfektní.

tatana

Přidáno: 12. února 2014

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• ve všech směrech nám vyhovuje,
  • snad jen že nepeče bagety

Přidáno: 5. srpna 2013

Zakoupeno v MojePekárna.cz

Jediné mínus je návod v češtině.

Petr Šálek

Přidáno: 25. listopadu 2012

• velmi elegantní pomocník
  • přehledné a jednoduché ovládání
  • chybí háček na vyndavání hnětací lopatky

velká spokojenost
doporučuji všem

Přidáno: 29. září 2012

Zakoupeno v MojePekárna.cz

jednoduchá, elegantní a výkonná pekárna

Přidáno: 7. května 2011

• sklopný hnětač
  • automatický dávkovač ořechů atp.
  • 2 vlastní volitelné programy
  • Asi trošku větší rozměry v porovnání s velikostí formy, ale nevidím v tom až takový problém.

Pekárnu mám zatím krátce, takže těžko nějak objektivně a jednoznačně hodnotit, ale prozatím určitě spokojenost, která věřím vydrží.

Aleš

Přidáno: 1. listopadu 2010

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• plně automatický provoz s možností až 11 hodinového časového odkladu (chléb je pečený kdy potřebuji), jednoduchost obsluhy (v nejjednodušším případě stačí 4x potvrdit), výborný chléb (v případě vyzkoušených dodávaných směsí Küchenmeister), pekárna je dobře tepelně izolována (po upečení se nechá ihned přemístit), během procesu nikam necestuje, ač je poměrně lehká a dobře se přemisťuje, lze zvolit ze tří velikostí bochníku podle potřeby
  • snad trochu větší hluk při hnětení, avšak nemám zkušenosti, či možnosti porovnat s jinými typy

pro naše potřeby - mít po ruce vždy výborný a čerstvý chléb z připravených směsí plně vyhovující, vzhledem k možnostem a spoustě doplňkových funkcí je vhodná pro experimentující jedince, k těmto lidem však nepatřím a tak mé hodnocení má jen omezenou vypovídající schopnost,
funguje spolehlivě a výsledky jsou skvělé, rozhodně ji doporučuji

Přidáno: 11. října 2017

(Upraveno 6. listopadu 2017)

• možnost výběru 3 velikostí bochníku; sklápěcí hnětací hák

Stanislav Bečička

Přidáno: 25. prosince 2015

(Upraveno 25. prosince 2015)

• Vše
  • Kde je záruční list??

Začínáme, tak neposoudím,až v průběhu využití,

Přidáno: 24. října 2015

• naprostá spokojenost

narta

Přidáno: 8. prosince 2014

Zakoupeno v MojePekárna.cz

popis charakteru zboží mě zaujal
zkušenost mám dobrou
používá se dobře