Recenze Morphy Richards 48319

cena odpovídá i ostatním pekárnám je o něco málo dražší
má bezlepkový program a to bylo rozhodující při výběru
možnost pečení tří velikostí chlebů
peče výborný propečený chleba
jedná se o mou první pekárnu - t... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Pro laiky, kteří si kupuji pekarnu poprvé jako ja - asi bych se do nakupu pekarny jiz nepoustela. I v troube, když jsem pekla, byla ma uspesnost s povedenym chlebem vyssi. Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Morphy Richards 48319

Přidáno: 7. května 2011

• sklopný hnětač
  • automatický dávkovač ořechů atp.
  • 2 vlastní volitelné programy
  • Asi trošku větší rozměry v porovnání s velikostí formy, ale nevidím v tom až takový problém.

Pekárnu mám zatím krátce, takže těžko nějak objektivně a jednoznačně hodnotit, ale prozatím určitě spokojenost, která věřím vydrží.

Monika Bídová

Přidáno: 25. dubna 2011

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• zatím ji máme krátce, ale vše funguje bez problémů, je velmi tichá (aspoň si to myslíme, nemáme zatím žádné konkrétní srovnání) a také ovládání je velmi přehledné a jednoduché i přes množství programů a funkcí. Také designově se pekárna velmi povedla.
  • zatím jsme na nic nenarazili.

pekárna vyšší třídy, jak velikostně tak funkčně velice povedená

Dundas

Přidáno: 17. března 2011

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Poctivá pekárna, zatím žádný problém. Mechanicky působí velmi solidně, nastavování parametrů je jednoduché, s výsledkem jsem spokojen.
  • Při hnětení těsta zůstává na pravé straně kousek místa kam se hák nedostane, ale při kynutí se to srovná

Jsem spokojen, mohu doporučit s klidným svědomím.

Ověřený zákazník Korunka.cz

Market

Přidáno: 7. března 2011

Zakoupeno v Korunka.cz

• Množství programů.
  • Před koupí této pekárny jsem měla půjčenou od kamarádky pekárnu Moulinex, která byla mnohem hlučnější.
  • Dle mého pěkná vzhledově ( stříbrný kov ). Nelíbí se mně z bílé umělé hmoty, kterou po letech zežloutnou.
  • Zcela nedostatečný návod v českém jazyce ( ještě psaný nedokonalou češtinou ).
  • Pro někoho velikost pekárny ( poměrně veliká ).

Pekárnu máme krátkou dobu. Pekárnu jsem vybírala na internetu s dcerou i se jela podívat do dvou specializ. obchodů na elekto.
Tento model považuji za velmi zdařilý designově, s pečením jsme velmi spokojeny, tichý chod.
Zatím jsme nevyzkoušely jiné funkce než pečení chleba.
S koupí jsme spokojeny.

Jana

Přidáno: 24. února 2011

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• jednoduché ovládání, bezhlučnost, sklopný hák, krásný design
  • návod v češtině není stoprocentní, chybí např.informace, u kterého programu se používá nádobka na přídavné ingredience a kdy ne

Produkt jsme vybrali kvůli sklopnému háku a nádobce na přídavné ingredience, ale i kvůli designu. Jsme naprosto spokojení a denně pečeme. Ovládání je intuitivní a jednoduché, tuto pekárnu bych bez váhání doporučila.

Přidáno: 13. února 2011

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Přečetla jsem si diskuse a zkušenosti s různými typy pekáren.
  • Předchozí pekárna mi vydržela jen rok a půl, chtěla jsem nějakou kvalitnější.

Tuto pekárnu doporučuji. Ovládání je jednoduché, chleba peče skvělý. Jsem spokojená.

Iveta

Přidáno: 24. ledna 2011

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• dobře vypadá - dobré programy - dobrý propečený chleba - jednoduché dotykové ovládání - sklopný hnětač - jeden stačí - dobře propracuje těsto - automatický dávkovač semen a ovoce -
  • je tichá, dobře propracuje těsto a dobře peče, není horká - má dva individuální programy, které si můžu navolit a má osvětlení
  • pekárnu jsem si vybrala podle rezenzí - kvalita
  • vzhled
  • a hlavně, že má bezlepkový program -

produkt jsem vybrala podle recenzí a chtěla jsem kvalitní výrobek
cena odpovídá i ostatním pekárnám je o něco málo dražší
má bezlepkový program a to bylo rozhodující při výběru
možnost pečení tří velikostí chlebů
peče výborný propečený chleba
jedná se o mou první pekárnu - teoretické zkušenosti jsem získala díky interneru a hned po převzetí zboží jsem upekla svůj první chléb - výborný - bez jakýchkoli problémů
automatický dávkovač semen
světlo- možnost se podívat na těsto
sklopný hnětač - není díra v chlebu - dobře propracuje těsto
je tichá, není horká
byla to výborná koupě, jsem velmi spokojená , peču denně
doporučuji pro celiatiky - jeden program pro bezlepkové pečení a možnost individuálních dvou programů
a na závěr - vzhled 100% ovládání dotykové 100% a jednoduchost ovládání

Monika Matějová

Přidáno: 8. ledna 2011

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Pekárna má opravdu jednoduché ovládání.Má 19 programů,takže zvládnu cokoliv.
  • Při pečení není obal pekárny horký,pouze vlažný,takže se nemusíte bát,že se popálíte.
  • Nic jsem nenašla.

S touto pekárnou jsem opravdu spokojená.Nejenže pěkně vypadá,ale je opravdu výborný,kvalitní výrobek.Už jsem v ní pekla a vše se povedlo.

Eva Cigániková

Přidáno: 14. listopadu 2010

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• Účelnost, volba programů, bezlepkové pečení, váha, vzhled, velmi jednoduchá a ekonomická obsluha, tichý chod.

Hledala jsem malou pěknou pekárnu pro bezlepkové pečení. A takovou, aby se mi hodila do kuchyně. Našla jsem. Mám ji krátce, vše v pohodě. Nemám srovnání s jinou, ale tahle je parádní. Jsem ve fázi zkoušení, postupně všech programů. Doporučuji. Není z nejlevnějších, ale řekla bych, že cena odpovídá kvalitě. NAPROSTÁ SPOKOJENOST.

Přidáno: 9. listopadu 2010

• Kvalitní,
  • designově hezká,
  • velmi jednoduché ovládání,
  • tichá.
  • Horký povrch pekárny při pečení,
  • Delší napájecí šňůra.

Pekárna peče dobrý chleba, je hezká a jednoduchá na ovládání.

Aleš

Přidáno: 1. listopadu 2010

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• plně automatický provoz s možností až 11 hodinového časového odkladu (chléb je pečený kdy potřebuji), jednoduchost obsluhy (v nejjednodušším případě stačí 4x potvrdit), výborný chléb (v případě vyzkoušených dodávaných směsí Küchenmeister), pekárna je dobře tepelně izolována (po upečení se nechá ihned přemístit), během procesu nikam necestuje, ač je poměrně lehká a dobře se přemisťuje, lze zvolit ze tří velikostí bochníku podle potřeby
  • snad trochu větší hluk při hnětení, avšak nemám zkušenosti, či možnosti porovnat s jinými typy

pro naše potřeby - mít po ruce vždy výborný a čerstvý chléb z připravených směsí plně vyhovující, vzhledem k možnostem a spoustě doplňkových funkcí je vhodná pro experimentující jedince, k těmto lidem však nepatřím a tak mé hodnocení má jen omezenou vypovídající schopnost,
funguje spolehlivě a výsledky jsou skvělé, rozhodně ji doporučuji

Nováčková

Přidáno: 27. ledna 2013

Zakoupeno v MojePekárna.cz

• I když tento produkt nemám ještě zcela vyzkoušený,myslím si,že je perfektní.Jednoduchá obsluha,skládací lopatka.

Doporučila bych tento produkt ostatním.

Ověřený zákazník Luxusni-elektro.eu

Přidáno: 12. prosince 2011