Gorenje BM 1200

42.5 cm

Velká spokojenost

• Výběr programů
    • Hlučnost při hnětení těsta

Výrobek jsem si zakoupila propečení bezlepkového pečiva, které je mnohonásobně chutnější než při pečení v troubě klasické.
    Použití i údržba velmi jednoduchá.
    Výrobek mám krátce, takže výdrž nemohu zhodnotit.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Docela široký sortiment zboží a přijatelné ceny s porovnáním ostatních obchobů.
    • Jen mě naštvalo že jsem se nemohla dovolat na infolinku dovolat.

Naprostá spokojenost,doporučuji nakupovat jsem spokojen.

6.1 kg
26.2 cm
Hloubka
42.5 cm

GORENJE BM 1200 BK

Domácí pekárna BM 1200 BK má počet přednastavených programů: 12, LCD displej, pokračování pečení po přerušení přívodu el. energie, funkce udržování teploty, program na kynutí těsta, automatická příprava těsta.

Technické parametry:

Vyjímatelná nádoba s nepřilnavým povrchem

• Počet nádob na pečení chleba: 1
  • Velikost chleba: 2

_product/bread_maker/data/control_window/feature

Počet přednastavených programů: 12

Program na kynutí těsta

Zvukový signál

Funkce udržování teploty

Pokračování pečení po přerušení přívodu el. energie

Tlačítko zapnutí/vypnutí

Automatická příprava těsta

Bezlepkový program

Odměrka

Dodatečná odměrná lžíce

Pogumovaná protiskluzová základna

Automatické vypnutí pro extra bezpečnost

• Pouzdro: Plast + kov

Dokumenty

Velká spokojenost

• Výběr programů
    • Hlučnost při hnětení těsta

Použití i údržba velmi jednoduchá.
    Výrobek mám krátce, takže výdrž nemohu zhodnotit.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Jen mě naštvalo že jsem se nemohla dovolat na infolinku dovolat.

Naprostá spokojenost,doporučuji nakupovat jsem spokojen.

• zatím vše o.k.
    • popisky zvenku nejsou v češtině

mám zatím krátce

• doporučeno přáteli
    • dobré recenze na výrobek

Výrobek jsem zakoupila po doporučení přáteli
    Snadná manipulace i ovládání
    Hezký desing
    Určitě doporučila

• , zakoupeno v OKAY.cz

Používáme přístroj teprve krátce, zatím nic proti

• xx
    • xx