Domo B 3970

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Supr

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Tichá, přehledné programy, důkladně prohnětené těsto, super nepřilnavá úprava
    • Při hustším těstě se třese. Trochu se bojím, že brzo vypadnou programové knoflíky.

Rozhodně lepší než má minulá pekárna - ETA se dvě háky.

• , zakoupeno v sptrading.cz

• zatím bez problému,měl jsem téměř tu samou 6 let a dva měsíce,naprostá spokojenost.

Měli jsme jak jsem uvedl výše tu samou ,jmenovala se Vega a byla bez problémů více jak 6 let,peklo se pravidelně 2xaž3x týdně.

5.95 kg
750 - 1000 g
Časovač až na
13 h

Domácí pekárna jednoháková - DOMO B3970

• Volba hmotnosti chleba 750 -1000g.
  • Hnětací nádoba s nepřilnavým povrchem včetně úchytu (š x h x v): 20,5 x 14,7 x 19,8 cm
  • 12 programů.
  • Pekárna v moderním jednohákovém provedení.
  • Míchání, hnětení, kynutí a výroba marmelády je zcela automatické.
  • Možnost nastavení propečení kůrky ve třech stupních.
  • Programovatelný časovač do 13 hodin Vám zajistí čerstvý ranní chléb.
  • Hnětací nádoba je z lehké slitiny s vnitřní nepřilnavou úpravou.
  • Pekárna může udržovat teplý chléb ještě hodinu po skončení programu.
  • Dvojité vnější stěny zamezují nebezpečí popálení.
  • Průhledné víko a velký LCD.
  • Zvukový signál k upozornění na vhodný čas vložení ingrediencí nebo konce programu.
  • Včetně odměrky na cukr, sůl a vodu.
  • Ochrana proti krátkodobému přerušení proudu.
  • Bezlepkové pečení pomocí rychlého programu.

• Rozměry přístroje (š x h x v): 26 x 36 x 27 cm
  • Rozměry balení (š x h x v): 30 x 45 x 35 cm
  • Hmotnost balení: 7,1 kg
  • Příkon: 600 W

K pekárně také dostanete slevový kupón na nákup 56 kusů chlebových směsí.

• -Lehké ovládání
    • -Lze dokoupit kulatou vnitřní nádobu (což má jen málo pekáren)
    • -Řada různých funkcí
    • -Trochu se třese při míchání. Není vhodná na vratký stůl (to ale asi bude každá, asi těžko je možné, aby nějaká pekárna míchala hroudu těsta a přitom se neklepala)

Pekárnu máme 8 měsíců. Pečeme v ní chleba a různé buchty několikrát týdně. Stále ještě jsme z pekárny nadšení a kdekomu ji doporučujeme. Nemůžeme to však srovnat s jinými pekárnami, je to naše první.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Supr

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Tichá, přehledné programy, důkladně prohnětené těsto, super nepřilnavá úprava

Rozhodně lepší než má minulá pekárna - ETA se dvě háky.

• , zakoupeno v Fonetip.cz

• poměrně levná, pěkný dezign
    • nemám

zatím nemohu hodnotit vlastnosti, vyzkoušela jsem ji pouze jednou na pečení chleba a jednou na přípravu jamu

• , zakoupeno v sptrading.cz

• Perfektní pomocník. Jednoduchá obsluha. I z přiložené směsi, kterou jsme dostali jako bonus byl chléb velmi chutný.
    • Trochu větší, ale vejde se. Škoda, že nebyly přiloženy nějaké recepty. Nebyla jsem si jistá při výrobě marmelády, kolik mohu dát ovoce, ale i 1,5 kg hravě zvládla.

XXL pekárnu máme doma. Chtěli jsme něco menšího na chalupu. Pekárna je trochu větší, ale jde jen o to najít na ní místo. Chleba i marmelády jsou super, zatím jsem nic jiného nestihla.

• , zakoupeno v ZJ-Tronic

• Poměr cena/užitek.
    • Proti pekárnám prodávaným v PennyMarketu a podobně o stupeň lepší zpracování.
    • Proti očekávání poměrně dobře zpracovaný český návod
    • Zatím nic

Plní přesně vložená očekávání.

• , zakoupeno v sptrading.cz

• velmi tichý provoz, chléb se krásně propeče,
    • je to trochu větší domácí spotřebič :)

• Jednoduchá obsluha
    • dobře peče, chléb se vždy zatím povedl
    • super cena
    • nemá vnitřní osvětlení, když chcete kontrolovat co se děje uvnitř, ale to nemá většina modelů

Doporučuji do střední domácnosti 3-4 lidé, pak stačí péct chlebík jednou za dva dny.

• , zakoupeno v Levnyelektro

• máme pouze týden, peče dobře
    • vypadá naprosto stejně jako "no-name" pekárna z Kauflandu
    • za 1000Kč, snad vydrží déle (ta pekla 3 měs).

máme ji krátce, zatím nelze dělat závěry