UNOLD 68616

Produkt nemá žádné parametry.

• - keramický povrch nádoby
    • - digitální váha součástí
    • - intuitivní ovládání
    • - zatím nic

Není to má první pekárna, takže jsem vybírala podle kvality a recenzí. Zvítězila německá kvalita a také oceňuji keramický povrch nádoby. Zatím jsem použila jen dvakrát (pekárnu mám týden) a jsem naprosto spokojena. I když jsou popisky na čelním panelu v němčině, rychle jsem si zvykla na jejich používání. Ovládání je velmi intuitivní. Předtím jsem měla pekárnu Moulinex a musím přiznat, že zpracování u pekárny Unold je úplně někde jinde. Cena odpovídá kvalitě. Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

• Keramická forma, nerezové provedení, vnitřní osvětlení, jednoduché ovládání (k nastavení podstatných funkcí slouží jen 4 tlačítka), dotykové ovládání (jde krásně otřít prach), řetězový převod, odjímatelná digi váha

Pekárnu používám teprve pár týdnů ale od prvního použití jsem spokojen, z keramické formy jde chléb pěkně vyklopit, pomalu ihned po dopečení. V pekárně jsem dělal i tužší těsta a v pohodě si s nimi poradí, původně jsem hledal pekárnu se dvěma hnětači, ale stačí jeden. Co se týče velikosti chleba, tak peču každý den pro 5ti člennou rodinu a velikost stačí. Pekárnu bych doporučil i těm, kteří mají problém s kynutými těsty, za 1:30 hod je hotové krásné nakynuté těsto, např. na táč, koláče,...

• Krásný design
    • Řetěz
    • Odnímatelná váha
    • Keramický povrch nádoby
    • Perfektně řešené osvětlení vnitřku (oproti jiným pekárnám)
    • Kvalitní materiály - nerez, sklo (minimum plastů)
    • Nelze vypnout - potřeba řešit prodlužovákem s vypínačem nebo vytahovat ze zásuvky

Řetězový pohon není tak hlučný jako někdo psal. Můžu porovnat s jinými Unoldy a je to jen o něco hlučnější.
    Keramický povrch je opravdu perfektní. Jak funkčně, tak i vizuálně.

Je to moje 4 pekárna. A ikdyž nejdražší, tak maximální spokojenost.

Produkt nemá žádné parametry.

Pekárna chleba UNOLD 68616 BACKMEISTER SKALA CERAMIC 615W

Nová domácí pekárna UNOLD 68616 BACKMEISTER SKALA je nyní ještě flexibilnější. Pekárna nabízí dvanáct programů pečení včetně jednoho programu pro výrobu bezlepkového chleba a jednoho individuálního programu. Hmotnost chleba je variabilní a lze ji nastavit pomocí tlačítka od 500-1200g. Volitelná je také úroveň pečení, kterou lze snadno nastavit pomocí dotykových tlačítek ve třech stupních.

Díky časovači může být doba pečení nastavena s předstihem až 13 hodin. Pekárna je vybavena integrovanou váhou s funkcí obalu, která je nyní odnímatelná a je napájena dvěma bateriemi typu AAA.

Pekárna je vybavena zásobníkem, který umožňuje automatické nebo ruční přidávání dalších ingrediencí do těsta ve správném okamžiku např. ořechů, ovoce atd.

Pečící nádoba s vysoce moderním sol-gel keramickým povrchem je vždy zárukou perfektně propečeného a tvarovaného chleba. O průběhu programu informuje LCD displej. Také lze využít okénko, které umožňuje přímý výhled do osvětleného prostoru na chleba ve výrobě.

Vlastnosti a technické parametry pekárny chleba UNOLD Backmeister Skala Ceramic

• Hmotnost chleba: 500-1200g
  • Pečicí nádoba se sol-gel keramickým povrchem
  • Jednoháková pekárna chleba (hnětač s keramickým povrchem)
  • Integrovaná, odnímatelná váha do 3kg s funkcí obalu
  • Zásobník na automatické nebo ruční přidávání ingrediencí v průběhu pečení
  • Možnost přípravy bezlepkového chleba
  • LCD displej: Ano
  • Počet programů: 12 (1 pro pečení bezlepkového chleba + 1 individuální program)
  • Časovač: ANO; s odložením až 13h
  • Nastavení zbarvení kůrky: Ano (3 stupně)
  • Příkon: 615W
  • Zdroj energie: síťový elektrický kabel 230V (50Hz)
  • Materiál: nerezová ocel; plast; sklo
  • Barva: nerez; černá

• Krásný design
    • Řetěz
    • Odnímatelná váha
    • Keramický povrch nádoby
    • Perfektně řešené osvětlení vnitřku (oproti jiným pekárnám)
    • Kvalitní materiály - nerez, sklo (minimum plastů)

Keramický povrch je opravdu perfektní. Jak funkčně, tak i vizuálně.

Je to moje 4 pekárna. A ikdyž nejdražší, tak maximální spokojenost.

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

• Zatím vše v pořádku. Na povrch keramické formy se nic nelepí a chleba jde po upečení lehce vyklepnout

Snad si pekárna uchová své vlastnosti i po dleší době používání.

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

• - jednoduchá (němčina vůbec nevadí)
    • - spokojenost s keramickým povrchem, jde velmi dobře chléb vyklopit
    • - celkově dobře mísí i peče

Používám asi měsíc (6 pečení i jen mísení) s pekárnou jsem velmi spokojen. Zatím žádný problém. A doufám, že tak bude i nadále. Mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v befree.cz

• keramický povrch nádoby
    • vyšší cena

Hledala jsem pekárnu s vnitřním keramickým povrchem. Nepřilnavé povrchy pochybných složení nejsou pro zdraví bezpečné, keramickému povrchu věřím.