Unold 68615

500 - 1200 g

• Neotřelý design
    • Váha jako součást pekárny
    • Poctivý výrobek, který vydrží i velmi častý provoz

Pekárnu jsem si vybrala především podle výrobce, podle designu, materiálu. Je to skutečně poctivá pekárna, která snese provoz i několikrát denně. Jelikož to je první pekárna nedokáži posoudit hlučnost. Oceňuji instalovanou váhu a také časovač. Pekárnu určitě doporučuji, je perfektní a věřím, že vydží i při našem provozu opravdu dlouho.

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

• Kvalitní konstrukce a kvalitní pečení.

Tento produkt jsem si vybral po dlouhém výběru na internetu. Jde mi o kvalitu a spolehlivost. Zatím jme pekli málo, tak nemůžu hodnotit výdrž. Kvalita pečení je výborná.

• Zcela spokojen

8.3 kg
Hmotnost chleba
500 - 1200 g

* Výkon: 600 W, 230 V, 50 Hz
* Materiál: nerezová ocel / plast / sklo Pouzdro z nerezové oceli se skleněným víkem
* Chléb hmotnost: 500 - 1200 g
* automatické dávkovače s integrovanou váhou do 3 kg hmotnosti s funkcí
* až 13 hodin před programovatelných
* 11 uložených programů plus individuální program
* Varianta pro 3 nastavitelným termostatem, tlačítko pro výběr pro chleba váhy

2zákazníci nedoporučují produkt

• hezký design a kvalitní zpracování
    • omezené programy

Čekal jsem, že vlastní program bude možné nastavit úplně libovolně, ale každá fáze programu má časové omezení od do a také nelze žádnou fázi vynechat. Jinými slovy jsem zklamán, protože nelze udělat vlatní program k úplné spokojenosti.

• Neotřelý design
    • Váha jako součást pekárny
    • Poctivý výrobek, který vydrží i velmi častý provoz

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

• Kvalitní konstrukce a kvalitní pečení.

• Zcela spokojen
  • , zakoupeno v MojePekárna.cz

• pekla jsem prozatím dvakrát a jsem spokojená
    • je hlučnější

Pekárna vypadá super tak uvidím po delší době.

• v
    • v

v

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

• Kvalitní převodový mechanizmus. Pekárna určená pro časté pečení.Integrována váha.
    • Hlučnější hnětení když peču v noci dávám při hnětení do krabice ,pak je to ok :) - po uhněteni samozřejmě vyndat s krabice:)

Pekárna co po mechanicky stránce hodně vydrží. Odhaduji tak 5 let. Vzhledem ke konstrukci snadno opravitelná. Jediný co muže odejít je elektronika. Zavady: nefunguje tlačítko nulování váhy - lze nulovat zapnutím/vypnutím váhy , zatím jsem nereklamoval. Loupe se teflon s hnětacího háku - výrobní vada byla tam zalita teflonem nějaká špína a pak se to začalo pomalu loupat. zatím jsem nereklamoval.
    Hnětení 100% poradí si sama ze vším. Sama přisypává semínka. za cca 3800 kč bezkonkurenční kvalita. Mam jí rok. Doporučuji.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• velmi kvalitní provedení německého výrobku
    • zabudovaná váha
    • nepřilnavý povrch pečící nádoby
    • snadné vyklepnutí pečiva
    • efektivně tvarovaná metla
    • dotykové ovládání se zabezpečením proti zapnutí dítětem
    • podsvícený displej
    • elegantní vzhled

Po předchozích zkušenostech s levnějšími domácími pekárnami jsme se rozhodli investovat větší částku a koupit si opravdu kvalitní značkový přístroj. Ačkoliv je tato pekárna o něco větší než mnoho jiných, její zásadní předností je kvalita zpracování přístroje a pečící vlastnosti. Pekárna má přííjemný vzhled, obsahuje zabudovanou váhu a standardní příslulšenství. Displej je podsvícený, ovládá se dotykovými tlačítky. Užitečná může být také pojistka proti zapnutí dítětem. Pekárnu je možné libovolně nastavit, ale samotné uvedení do pečícího provozu je chráněno např. i proti nechtěnému stisku startu. I když pekárna zabere v kuchyni o něco více místa než naše přechozí, velmi oceňuji zcela nepřilnavý povrch pečící nádoby, který se nejen snadno čistí, ale jakékoliv pečivo mohu bez nutnosti použití dalších nástrojů z nádoby vyklepnout, přičemž zvláště tvarovaná metla zůstává v nádobě nikoli v pečivu. Nádobu není možné špatně do pekárny ukotvit, neboť se usazuje a před pečením zabezpečuje otočením /uzamčením/. V tomto stavu se nádoba nemůže v přístroji hýbat a není možné ji bez "odemčení" vyjmout. Těsto oproti jiným pekárnám utvoří celek a po upečení vypadá zcela profesionálně, rovněž ostatní vlastnosti pečiva jsou excelentní (dostatečně vykynuté, nadýchané, dopečené).

• Skělej vzhled
    • Kupovali jsme ju podle recenzí
    • Silnej motor
    • Cena ale za kvalitu se platí
    • Jinak Nic

Máme ju doma od 4.6.2012.Spokojenost.Doporučuji všem.Na výdrž povrchu nic nepíšu,protože jí máme jen týden čas ukaže.Motor výbornej, jelikož má kovovej převod zase hlučná tolik není.Uvidíme jak dlouho vydrží.

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

Zaujali nás technické parametry a výborné hodnocení v recenzích.Přesto, že pekárna je dražší doporučuji ostatním.Sami zatím velké zkušenosti nemáme,pekárna je každý den v provozu,peče kvalitně,chleba je z ní velmi chutný z každé směsi a údržba je velmi jednoduchá.