Unold 68511

Displej
Kapacita nádoby
1800 g

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

nejsem spokjena z pekarnou , testo ktere je připravene podle receptu mne nevykyne už po třrtí krad, ., nevím co mam delat ,jsem moc sklamana. ve stare pekarne značka Eta sem tovy problem neměla.poradte proč ,?děkuji

• oboustranně hnětoucí 2 háky,velký objem nádoby,vlastní program,

První pekárna sloužila sedm let,výběr tedy padl na stejnou značku a model

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

Plně uspokojila moje očekávání, , zatím výborné výsledky pečení, výrobky se vždy vydařily. Výhodou jsou dva rozměry pečící formy a také jednoduchost použití. Příjemné je že díky displeji a průzoru ve víku přesně vím , v jaké fázi program je a jak probíhá .

1.2 kg
Počet hnětacíh háků
Odložený start
Displej
Kapacita nádoby
1800 g

Pekárna chleba Unold Backmeister s možností upečení jednoho velkého bochníku nebo dvou menších.

Nádoby mají keramický povrch FUSION Sol-Gel od firmy Whitford a jsou opatřeny dvěma hnětači, které hnětají těsto dvěma směry. V této pekárně je možné upéct chléb o hmotnosti 750 - 1800g, zvolit si můžete mezi 3 stupni zhnědnutí kůrky a 10 programy (9 uložených a 1 vlastní). Vše nastavíte na LCD displeji a proces pečení poté může pohodlně kontrolovat velkým proskleným otvorem.

Základní specifikace

• 9 uložených programů a jeden samostatný vlastní program
  • Možnost předprogramovat dobu pečení až na 13 hodin
  • Možnost nastavení 3 stupňů pečení (barva kůrky)
  • Chléb o hmotnosti 750 - 1800g
  • Ozubený řemen
  • Dvojitý hnětač s hnětením doleva i doprava
  • Program nastavíte pomocí podsvíceného LCD displeje

• 2x velký hnětač
  • 2x hnětač pro dvojitou formu
  • Háček pro vyjímání nádob
  • 2 odměrky

Upozornění: Dbejte zvýšené opatrnosti při nákupu zboží značky Unold. Upřednostněte oficiální distribuční síť, ve které je možné garantovat nejen původ zboží, ale také servis. Indikátorem šedého dovozu z nejasného zdroje může být nápadně nízká cena výrobku.

Rodinná společnost Unold byla založena roku 1966. Od dob svého založení Unold přináší na trh moderní výrobky, které odráží aktuální poptávku. Do své výroby vnáší požadovanou německou kvalitu, splňuje náročné normy nejen na hygienu, ale také na vysokou bezpečnost všech svých produktů. Produkty této společnosti tradičně vítězí v testech nezávislého časopisu Test Magazin.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Velká pekárna
    • Nepřilnavý povrch
    • Je celokovová, takže snad vydrží
    • Těsto je vždy krásně promíchané a vykynuté
    • Metly jsou vždy jednoduše vyndat
    • Při míchání je tichá
    • Nemožnost vypnout otravné pípání při nastavování programu
    • Nemožnost odložení začátku při rychlém programu
    • Popis tlačítek na ovládacím panelu v němčině

S touto pekárnou jsem nadmíru spokojena. Vybírala jsem tu s největší nádobou na trhu. Používám ji jak na chleba tak na kynuté těsto a nikdy se mi nestalo, že by těsto nevyběhlo. Je celokovová a vypadá, že vydrží. Nádoba je nepřilnavá s krásně z ní jdou vyndat metly.

Jako mínus vidím nemožnost vypnout zvuk při nastavování programu, ono když nastavuji odložený start, třeba za 10 hodin a časomíra běhá po 10 minutách, tak mi to leze na nervy, ale za ten výsledek to stojí. Dalším mínusem je nemožnost nastavit odložený start při rychlém programu, což se dá obejít přes individuální program.

Je to moje již 3 pekárna a až na drobné nedostatky si nemůžu stěžovat. Pokud máte nenažranou rodinu jako já, mohu jen doporučit.

• oboustranně hnětoucí 2 háky,velký objem nádoby,vlastní program,

První pekárna sloužila sedm let,výběr tedy padl na stejnou značku a model

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• Veliká nadoba, tichý chod.
    • Zatím nic

Dobrá pekarna.

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

Lehce ovladatelná, krátký čas na přípravu těsta - 45 minut. Ostatní pekárny mají čas nepoměrně delší.

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

Zbží je v pořádku jen nesedí návod.Na další otázky uplynula krátká doba.

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

• nejvetsi forma na trhu
    • silny motor
    • mozna vymena remene, pomerne snadna
    • hlasite piskani jako oznameni pridani seminek a dokonceni programu

Pekarne je vyborna pro caste peceni. Peceme i 4x tydne. Prvni nam vydrzela 6 let s dvema vymenama remene. Druhou jsme zakoupili stejny model, protoze az na to otravne piskani je nejlepsi pro nase potreby. Velka forma, dva haky, silny motor. Je mozne pect i kvaskovy chleba pokud si clovek nastavi vlastni program na odlozeny cas.
    Formy: pouzivame velkou i oddelene pro ruzne typy chlebu. Pred 6ti lety mel tmavy teflon, ktery drzel dobre, ale pokazily se haky. Nyni jsou haky udelane jinak, takze do nich nemuze zatect. Jsem zatim zvedava na vylepseny "bily" teflon. Dokoupili jsme i nerez formu od Reisse, ale v te neni mozne pect pri vyssich teplotach. Pro ni musi byt opravdu upravena Sana smart bread. Pokud nekdo chce delat i syry a tofu, pak je Sana asi lepsi.

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

• Máme už třetí pekárnu. Od tohoto výrobce druhou a ta vydržela tři roky denního pečení. Přestal se otáčet jeden hák.Myslime si, že takový zápřah na pečení toho pekárna zvládla na jedničku.
    • zatím nic

Pekárna UNOLD 68511 kvalitně peče výborný chléb a vydrží značnou zátěž.

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

Nejdříve jsem se bál zpracování. Pekárna je jen kus plechu nic moc bytelného na můj vkus ale když jsem viděl jaké udělá parádní těsto z žitné mouky tak říkám ok ! Poprvé jsme zkusily chlebovou směs . Velmi jednoduché slušný chleba. Nyní už experimentujeme s vlastním žitným kváskem a chleba je lepší a lepší !