Professor DP 08

5 kg

• , zakoupeno v EVA.cz

• Je to chytrá mašinka.
    • Jsem starší tak mi déle trvalo než sem se s ní naučil zacházet.

Doporučila mi ho známá.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• za tu cenu 2100, mám záruku na 5 roků,
    • peče v pohodě, kůrky dle libosti
    • české popisky ( ta samá pekárna se prodává pod jinou
    • značkou,ale s německými popisky)
    • zatím o ničem nevím

pekárna je v pohodě, lze dávat přísady, dva háky - v balení jsou odměrky a háček na vyndavání metly z chleba po upečení, vyklepávání chleba je v pohodě ( tedy povrch nádoby je nepřilnavý i reálně),
    Hodnocení povrchu z hlediska dlouhodobého použití je po 2 měsících nereálné.

5 kg

Popis:

Pekárna chleba

Forma se 2 hnětacími háky

Antiadhézní úprava formy

Víko se skleněným průzorem 12 programů pro přípravu chleba, džemů, těsta a bezlepkového pečiva

Plně automatická příprava těsta a chleba, displej se zobrazením průběhu přípravy

Akustický signál pro vložení dalších ingrediencí 13-ti hodinový časový spínač pro odložené pečení

Max. hmotnost chleba 1.4 kg

Barva bílá

Příkon 850 W, záruka 24 měsíců

• , zakoupeno v EVA.cz

• Je to chytrá mašinka.
    • Jsem starší tak mi déle trvalo než sem se s ní naučil zacházet.

Doporučila mi ho známá.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• za tu cenu 2100, mám záruku na 5 roků,
    • peče v pohodě, kůrky dle libosti
    • české popisky ( ta samá pekárna se prodává pod jinou
    • značkou,ale s německými popisky)
    • zatím o ničem nevím

Hodnocení povrchu z hlediska dlouhodobého použití je po 2 měsících nereálné.