PANASONIC SD-2501

Program bezlepkové pečení
Možnosti nastavení stupně opečení kůrky
střední; světlá; tmavá

• , zakoupeno v elektrospecialista

• pekárna má 2 hnětací háky (jeden na žitnou mouku a druhý na ostatní druhy mouky)
    • líbí se mi nabídka programů na pečení bezlepkového pečiva a na pečení žitného pečiva
    • těsto zvládá i s jedním hákem dobře promíchat, i pěkně kyne

prozatím spokojenost, ale užívám teprve krátce

• kvalita chleba, provedení pekárny
    • cena, nemožnost nastavení individuálního programu

kvalitní výrobek

• , zakoupeno v ELECTRO

• tichá, chleba vždy dobře upečený, těsta jsou úžasně vypracována a nakynutá, pro mě dokonalost sama
    • při pečení 100% žitného chleba se malá část mouky nepromísí, ale vychytala jsem (během hnětení stačí shrnout na těsto a je ok), takže považuju za "kosmetický" nedostatek, jiné nedostatky podle mě nemá

Tuto pekárnu jsem si vybrala především kvůli preferenci pečení ze 100% žitné mouky, na což má pekárna spec. program, ale využívám i přípravě těst na jiné pečivo s maximální spokojeností. Je to naše první domácí pekárna, i přesto si troufám tvrdit, že lépe jsme si vybrat nemohli, určitě bych jí doporučila všem, kdo se nespokojí s běžným bílým, byť doma upečeným, pečivem ;-)

6.4 kg

Displej: digitální
Počet programů: 10
Počet hnětacích háků: 1
Bezlepkové pečení: ANO
Nastavení zabarvení kůrky: střední; světlá; tmavá
Odložený start: ANO

Výška (cm):
Šířk

• těsto zvládá i s jedním hákem dobře promíchat, i pěkně kyne

prozatím spokojenost, ale užívám teprve krátce

• Pro pekárnu jsem se rozhodovala několik let a nyní nechápu, jak jsem bez ní mohla existovat. Volba této se ukazuje jako velké plus. Mám ji 14 dnů a peču prakticky denně, vždy na noc a bez sebemenších problémů. Občas je malinko hlučnější, ale sousedy to rozhodně rušit nemůže. Vyzkoušela jsem už téměř všechny recepty z přiložené kuchařky a vše se zatím povedlo. Zkrátka SUPER!!!
    • Zatím jsem na nic nepřišla. Možná dávkovač přísad - myslela jsem, že jej budu moci využívat na posyp chleba nezávisle na zvoleném programu, ale vypadá to, že to nelze...

Určitě doporučuji!

• kvalita chleba, provedení pekárny
    • cena, nemožnost nastavení individuálního programu

kvalitní výrobek

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Peče výborně,jeden hák míchá naprosto dokonale,že jsou dva háky lepší je nesmysl.
    • Vyklopit chléb jde také lehce a hák zůstává v nádobce,takže ho nedoluju z bochníku.
    • Zatím jsem žádné proti nenašel.

Cena je sice vyšší,ale očekávám,že pekárna vydrží déle než nějaký levný šmejd za patnáct stovek.
    Rozhodně můžu doporučit.

• , zakoupeno v Alza.cz

• možnost odloženého startu
    • dávkovač ingrediencí
    • jednoduché ovládání
    • kratší přívodní kabel

tato pekárna mně byla doporučena známý
    mi,kteří s ní mají nékolikaletou zkušenost

• , zakoupeno v Alza.cz

lepší pekárnu jsem dosud neměl

• , zakoupeno v elektrospecialista

• oceňuji možnost přípravy kváskového žitného chleba - po 6 hodinách je perfektní

Používám denně a kváskový žitný chleba se mi daří upéct perfektně. Rodina chválí.

• skvěle peče
    • teflon se neodlupuje jako u jiných pekáren (mám jí tak týden, takže po delším užívání zatím nemohu soudit)
    • jednoduché ovládání
    • tichost není až zas tak velká - docela to dělá nepořádek, takže v noci bych nepekla...

S pekárnou jsem moc spokojená, dělá výborný chléb, je třeba ale samozřejmě dodržovat přesnou gramáž, pouze na odhad to není. :-)

• Je super. Panasonic 2501 doporučuju.
    • Ani "Ň"

Dlouho jsem pekárnu vybíra (asi 2 roky) a rozhodla jsem se právě pro tuto pekárnu. Je skutečně tichoučká a maká jako šroubek. Chleba rovnoměrně upečený i opečený. Hák na žitné těsto je jedinečný. Mazanec z čerstvých kvasnic nakyne až po horní dvířka. Rychlý program na chleba z koupené směsy je taky super. Chlebík se semínkama z 1/2kg koupené směsi po upečení váží 780g. (o 30g více než je v návodu). Zásobník na semínka - super. A tak bych mohla pokračovat do alelujá. Zkrátka tuto pekárnu všem doporučuju.