Domo B 3990

Možnosti nastavení stupně opečení kůrky
Kapacita nádoby
1400 g

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

• Ještě nevím, původní mi vydržela 13 let.

• Dobrý poměr cena / výkon

obdobný vzhled jako nejvyšší ETA
    vyplatí se dodržovat pořadí vkládání ingrediencí - viz návod
    velký pomocník při připravování těsta i na pečení mimo pekárnu

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost jak s výrobkem, tak s našimi službami. Těšíme se na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v Santec-electronic

• výborná
    • recepty v neznamej reci (holandsky, francuzsky asi)

nemá chybu, splnila očakávania .. :)

3 kg
Možnosti nastavení stupně opečení kůrky
Kapacita nádoby
1400 g

Domácí pekárna dvouháková s vlastním programem - DOMO B3990

Tato domácí pekárna navazuje na velmi oblíbenou pekárnu B3955. Je vhodná do větší a střední domácnosti. Množstvím programů uspokojí i náročnější pekařky a pekaře. Vyniká tichým, ale výkonným motorem a dobrým zpracováním těsta. Je vyrobena z kvalitního nerezového plechu. Za skvělou cenu získáte výkonnou pekárnu s velkým množstvím programů. Pekárna DOMO B3990 je vhodná i pro bezlepkové pečení díky nastavitelnému programu.

Vlastnosti pekárny:

• Dva hnětací háky s nepřilnavým povrchem
  • Velká hnětací nádoba s nepřilnavým povrchem: 22 x 12 x 15,5 (š x h x v)
  • Hmotnost chleba až 1400 g
  • 12 programů včetně programu s vlastním nastavením
  • Nastavení stupně propečení kůrky: světlá, střední, tmavá
  • Zvukový signál pro přidání dalších přísad
  • Možnost nastavení odloženého startu u vybraných programů až na 13 hodin
  • Přehledný modře podsvícený LCD displej
  • Dotykové ovládání
  • Zámek tlačítek proti nechtěnému stisku
  • Kvalitní nerezové provedení těla přístroje
  • Víko se skleněným průhledem
  • Vnitřní osvětlení - lze zapnout tlačítkem
  • V balení také malá a velká plastová odměrka a hák na vytahování hnětačů z chleba
  • Příkon: 800 W

Popis programů pekárny:

• PROGRAM 1: Základní (vhodný pro kompletní chlebové směsi a všechny běžné chleby)
  • PROGRAM 2: Celozrnný
  • PROGRAM 3: Francouzský (program s delším hnětením a kynutím než základní)
  • PROGRAM 4: Základní rychlý (vhodný pro zrychlené pečení bílého pečiva)
  • PROGRAM 5: Sladký
  • PROGRAM 6: Koláč (vhodný při použití prášku do pečiva)
  • PROGRAM 7: Marmeláda
  • PROGRAM 8: Těsto (automaticky uhněte a vykyne těsto)
  • PROGRAM 9: Super rychlý (pro přípravu chleba z méně surovin)
  • PROGRAM 10: Pečení (upeče chléb z hotového těsto, nebo sekanou)
  • PROGRAM 11: Dezert (vhodný pro přípravu zákusků)
  • VLASTNÍ PROGRAM (viz. níže)

Vlastní nastavení:
Hnětení 1: 6 - 14 min.
Kynutí 1: 20 - 60 min. (při 25 oC)
Hnětení 2: 5 - 20 min.
Kynutí 2: 5 - 120 min. (při 35 oC)
Kynutí 3: 0 - 120 min. (při 37 oC)
Pečení: 0 - 80 min.
Udržování teploty: 0 - 60 min.

TIP: nastavení vlastního programu pro bezlepkové pečení

V první řadě je potřeba upozornit, že uvedené nastavení nemusí fungovat vždy stejně na všechny recepty. Jedná se pouze o návrh nastavení.

• 1. hnětení: 10 min.

Hmotnost balení: 9,5 kg

Hmotnost přístroje: 8,4 kg

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MojePekárna.cz

• Ještě nevím, původní mi vydržela 13 let.

• Dobrý poměr cena / výkon

ONLINESHOP.cz (prodejce)

ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v Santec-electronic

• výborná
    • recepty v neznamej reci (holandsky, francuzsky asi)

nemá chybu, splnila očakávania .. :)

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Tuto pekárnu jsem koupila již po druhé. První vydržela téměř 4 roky prakticky každodeního pečení (bez poruchy, pouze jsem měnila pečící nádobu).

Protože se mně tato pekárna již osvědčila, tak jsem sáhla i po druhé ke stejné značce a typu.

• , zakoupeno v MojePekárna.cz

• zatím krátce spokojenost, pekárnu používám denně,

stará pekárna nám bohužel odešla do věčných lovišť tak jsme rychle potřebovali novou, po zkušenostech pečení chleba v troubě musí se hlídat a člověk nemůže nikam odejít, takto nasypu mouku a ostatní ingredience nastavím čas a jdu třeba se psem, po poradě jsme se rozhodli pro tuto pekárnu, jelikož naše stará se již nevyrábí. pekárnu máme druhý týden a zatím velká spokojenost

• nabídka pečičích programů
    • možnost dokoupení druhé (dvojité) pečicí nádoby (má však jiné háky)
    • dva hnětací háky
    • krátký kabel
    • nedostatečný a zmatený návod (uvítala bych podrobnější popis jednotlivých programů - jaké jsou jejich dílčí operace a jak dlouho každá trvá) - je vidět, že vznikl přepsáním návodu k jiné pekárně protože tam v české verzi zůstaly jiné údaje (např. velikost chleba 700 g, kterou tato pekárna nenabízí apod.)

Těsto umíchá bez problémů. Teplota při kynutí mi připadá vyšší než u předchozí pekárny DOMO, kterou jsme měli.
    Chleba je propečený, kůrka odpovídá nastavení. Háky občas zůstávají v chlebu.
    Je to stejná pekárna, jakou nabízejí i jiné značky pod svým logem (stejnou má i ETA a Gorenje), tato je však levnější.
    Zatím ji máme krátce, tak nemohu hodnotit výdrž materiálu a spolehlivost.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

V minulosti jsem měl pekárnu stejné značky a byl jsem s ní spokojen (slouží ještě dnes). Poté jsem si pořídil pekárnu jiné značky, ta byla hlučnější a nevydržela tak dlouho i když byla používaná méně. nyní jsem se vrátil k osvědčené značce.

• , zakoupeno v DOMO-elektro.cz

Naprosto splnila očekávání! :-)

• výborně peče, spokojenost
    • nefunkční vypínání tlačítkem STOP.

pekárnu jsme si vybrali podle recenzí , všude ji chválili a nebýt toho nefunkčního vypínání, myslím, že jsme udělali dobře

• , zakoupeno v DOMO-elektro.cz

• Spolehlivá a dokonalejší s porovnáním staršího modelu.

Super!