Domo B 3985

Kompaktní spolehlivá domácí pekárna s jedním hnětacím hákem. Plně automatické programy za Vás perfektně uhnětou těsto, vykynou i upečou čerstvý chléb...
1 799 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Eberry.cz

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 16 078 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

5.6 kg
Počet programů
Program rychlé pečení
Program marmeláda

• , zakoupeno v DOMO-elektro.cz

• výborný výrobek,peče a mísí suprově,dobrá cena,spokojenost,hned po dodání jsem ji vyzkoušela

spokojenost,cenově dostupná,kvalitní

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Po prvním pečení vše v pohodě.
    • Zatím nevím.

Hodnotit objektivně se dá až po delší době používání.

• snadná obsluha

Program rychlé pečení
Program marmeláda

Domácí pekárna jednoháková - DOMO B3985

• Jednohákové provedení.
  • Hnětací nádoba s nepřilnavým povrchem včetně úchytu (š x h x v): 20,5 x 14,5 x 20,1 cm
  • Volba hmotnosti chleba od 700g – 1000g.
  • Dvojité vnější stěny zamezují nebezpečí popálení.
  • Programovatelný časovač do 13 hodin.
  • 12 pečících programů.
  • Programem č.4 můžete přípravit i bezlepkový chléb.
  • Horní víko s průzorem a velkým podsvíceným displejem.
  • Pečící forma s nepřilnavým povrchem.
  • Tlačítko pro nastavení barvy chlebové kůrky.
  • Funkce automatického udržování tepla po dobu 60 min.
  • Dodáváno s odměrkou a odměřovačí lžičkou
  • K pekárně také dostanete slevový kupón na nákup 56 kusů chlebových směsí.

• Rozměry balení (š x h x v): 28 x 37 x 31 cm
  • Hmotnost: 6,5 kg
  • Příkon: 600 W

• , zakoupeno v DOMO-elektro.cz

spokojenost,cenově dostupná,kvalitní

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Po prvním pečení vše v pohodě.
    • Zatím nevím.

Hodnotit objektivně se dá až po delší době používání.

• snadná obsluha

i vyzkoušené samotné pečení

• velmi slušná cena
    • umí hodně
    • jednoduchá obsluha
    • není to obří stroj a vejde se i do malé kuchyně

Do malé kuchyně ideální pomocník, takže jsem hlavně vybírala pekárnu s menšími rozměry, nižší cenou a s dobrými recenzemi uživatelů. Líbila se mi i vzhledově. Nikdy jsme pekárnu neměli, ale jednoduché ovládání nás překvapilo. Displej je přehledný a rychle se na něm dá zorientovast. Jeden hák stačí, těsto je dobře propracované.Opakovaně jsme pekli různé druhy chlebů z kupovaných směsí, upekly se vždy perfektně i s křupavou kůrkou. Podle některých recenzí se chleba propadne, ale nám se to zatím nestalo a doufám, že ani nestane. Trochu si zvykáme na tvar chlebů, bochník je holt bochník, ale vyváží to, že pekárna upeče chleba opravdu úplně sama! Zkoušela jsem i vlastní těsto na houstičky, vykynulo dobře. Na program džem si budeme muset počkat až na léto a úrodu ze zahrádky, ale určitě budu využívat. Jako malé mínus je, že se občas připeče hnětací hák k hřídelce, a pak jde chleba těžko vyklopit, spíše se "vytrhne" z háku. Jinak pečící nádoba je opravdu nepřilnavá, krásně se čistí. Líbí se mi i to, že při vkládání nádoby do pekárny poznám, že je dobře usazená.Povrch pekárny je zatím v pořádku, ale máme ji teprve krátce, tak nemohu hodnotit objektivně. Při pečení je kryt teplý, ale spálení nehrozí.
    Jsme s pekárnou maximálně spokojeni a doufám, že nám bude dlouho péct křupavé a vońavé chleby :-) !!!

• Kompaktní rozměry a příjemný design
    • Spolehlivá
    • Jednoduché ovládání
    • nevím

Pekárnu máme již 3 roky a po celou dobu slouží k naší plné spokojenosti bez jediné závady. Nejvíce pečeme vícezrnné směsi, ale i vlastní dle receptů. Také jsme si oblíbili program na kynutí těsta a sladkou směs Kuchenmeister z které se dá snadno udělat výborná vánočka, nebo koláč (vánočku dopékáme zapletenou v troubě). Kvalita hnětení je i u této jednohákové pekárny úplně dostačující, stejně tak jako velikost chleba. Raději si upečeme častěji čestvý chléb.

• Kompaktní rozměry, tichý chod, moc se nezahřívá plášť.
    • Peče velmi dobře, jak chléb, tak bábovku.
    • Zbytečně hlasitá signalizace.

Hlasité ANO.

• Ze všech pekáran , které jsem měla ve výběru, byla tato nejmenší, z těch které mají jednu metlu, což mi vyhovovalo...Za celou dobu co jí mám což je rok a půl tak mě v ničem nezklamala.
    • Jediná věc, při jednom hnětení bylo těsto nějak špatně vyvážené a tudíž příliš tuhé a pekárna se celá posouvala při jeho hnětení po pracovní desce, až najednou rána a spadla na zem. Ale i přesto funguje dál a úplně bez problémů:)

Jsem celkově velmi spokojená dokonce jsem ji již zakoupila jako dárek pro maminku a pro babičku, jelikož cena je velmi příjemná. Celkově to vidím super cena za výborné zboží:)

• , zakoupeno v Eberry.cz

• velikost přístroje
    • příliš hlučné upozornování

chleba se zatim vždy povedl i na vlastní recepty,rada pecu z kynuteho těsta a tak uz nemusím hnětat ručně,celkově sem spokojená

• , zakoupeno v ZJ-Tronic

Maximální spokojenost!