DOMO B 3958

• recenze
    • zatím nevím

peče, to, čas ukáže

• , zakoupeno v TEshop

• Nemohu posoudit, protože došlo k záměně zboží - místo produktů Domo B 3958 mi byl zaslán výrobek, který jsem neobjednal
    • Nemohu posoudit _ viz předchozí

Počet programů
Kapacita nádoby
1250 g

Domo B3958

Nezávislý časopis dTest - kvalitní produkt do vaši domácnosti

Upečte si vlastní domácí chleba. Možnost volby konečné hmotnosti. Naprostá automatizace. 11 programů, možnost péci bezlepkový a mléčný chléb.

Volba hmotnosti: chleba 700g – 1000g – 1250g.

Přístroj dokáže těsto zcela automaticky zamíchat, hnětat, nechat vykynout a upéci.

Dvojité vnější stěny zamezují nebezpečí popálení.

Programovatelný časovač: do 13 hodin. 11 pečícíh programů.

Program pro přípravu bezlepkového a mléčného chleba.

Horní víko s průzorem.

Pečící forma s nepřilnavým povrchem.

Funkce automatického udržování tepla po dobu 60 min.

• Rozměry balení (š x h x v): 45,3 x 30 x 35 cm

• , zakoupeno v TEshop

• Nemohu posoudit _ viz předchozí

Očekávám nápravu _ dodání mnou objednané ho výrobku

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• tichý chod, dobře peče i celozrnný chléb,
    • delší doba pečení 3,5 hod.

mám ji zatím krátce uvidím, jak budu po čase spokojen

• skvěle funguje už druhý rok, kynuté těsto jak peřinka, chleba peče perfektně, zadělávám v ní i všechna těsta na Vánoce
    • nemá program marmeláda, ale já nedělám, takže mi nevadí

spokojenost

• jednoduchost,splnuje učel

cena dobrá,jednoduchá obsluha

• , zakoupeno v DOMO-elektro.cz

• snadná obsluha
    • rozumná cena
    • nevím

jsem s pekárnou velice spokojená

• tichá, neposkakuje po stole
    • chybí program JAM, ten mají i o třídu níž pekárny

pro někoho kdo v ní bude dělat jen chleba dobrá volba, pokud chcete něco víc tak nekupovat