DAVO DV 1403

25.5 cm

Mám ji teprve pár týdnů a zatím jsem spokojená

• Zatím peče výborně,ale mám ji teprve týden

• světlo v pekárně svítí jen při prvním hnětení a pak ne

Celkově jsem spokojený s pekárnou. Nastavené programy je nutno vychytat, aby bylo vše ok. Jedině prosvětlení pekárny je zcela zbytečné, když světlo svítí jen asi první půl hodiny po zapnutí a pak už nesvítí vůbec.

9.5 kg
Šířka
40 cm
Hloubka
25.5 cm

Kvalitní domácí pekárna DV-1403 se 2 formami na pečení chleba, dvojitou na 2 bochníky 0,5 kg a velkou na bochník 1,4 kg.

Pečení chleba nikdy nebylo snadnější. Domácí pekárna Davo se dvěmi mísami pro různé velikosti chleba, možností časování pro včasné upečení a možností hnětení různých těst vám usnadní práci v kuchyni.

Výhodou pekárny je nižší spotřeba el. enerigie ve srovnání s konvenční troubou.

• víko s průhledovým okénkem
  • vnitřní osvětlení
  • Zvuková signalizace
  • Nastavitelná teplota
  • Provozní kontrolka
  • LED displej
  • Plně automatické míchání, hnětení, kynutí a pečení
  • 11 programů + 1 uživatelský

Příslušenství: - velká forma 1,4 kg + 2 hnětací háky - dvojitá forma 2 x 0,5 kg + 2 hnětací háky - odměrka

Mám ji teprve pár týdnů a zatím jsem spokojená

• Zatím peče výborně,ale mám ji teprve týden

• světlo v pekárně svítí jen při prvním hnětení a pak ne

• Csuper na kynute testo velká spokojenost ☺

Doporučení pekárny mam od sestry a mohu jen doporučit velká spokojenost ☺

• Velmi pěkný vzhled (pěkné povrchové zpracování) a hlavně přijatelná cena. Parametry jsou shodné s ETA (Duplica),avšak DAVO je za poloviční cenu. Obsluha je velmi jednoduchá, zvládáme ji bez problémů i my důchodci.
    • zatím jsme nic nezjistili

Pekárnu jsme si koupili na vánoce, takže zatím s ní moc zkušeností nemáme. Pečeme ale poměrně často (minimálně vždy každý pátek) a někdy i častěji k plné naší spokojenosti. Chleba vydrží měkký i celý týden. Pravdou je, že ten první den (ještě teplý) je nejlepší a tak někdy až do příštího pátku nevydrží, ale není problém upéci další. Oblíbili jsme si německé chlebové směsi v balení 0,5 kg, které se dají běžně koupit u nás a zásilková služba je doručí prakticky hned druhý den po objednání. Pokud si objednáte okolo 20 ti balíčků, vyjde cena i s pošovným kolem 20 ti korun a to "jde".Pekárnu můžeme všem zájemcům o domácí pečení jen doporučit.

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Příjemný vzhled a účelný tvar.
    • Jednoduché nastavení a ovládání.
    • Dobře zvolené a přednastavené programy.
    • Dvě výměnné nádoby.
    • Pouze anglické popisky - nevadí, ale nepotěší.

Zatím jen několikeré pečení, probíhá dobře a daří se.
    Nepřilnavý povrch - výborné vyjmutí pečiva a snadné mytí.
    Snad se vlastnosti povrchu časem nezmění.

• , zakoupeno v ElektroVoráček.cz

• tato pekárna mě velice mile překvapila, peče výborně,má snadnou obsluhu a celkem příznivou cenu. Dobré je i to, že má dvě pečící nádoby. Chleba se krásně vyklápí.
    • zatím jsem nic nezjistila

mám jí sice krátce, ale zatím peče výborně. Popisky jsou sice v angličtině, ale to vůbec nevadí. Obsluha je velice snadná a návod přehledný. Tuto pekárnu můžu jenom doporučit. Žádný negativa jsem zatím vůbec neobjevila.

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Hezký design (nesnáším patvary)
    • Slušná cena
    • V případě správného nadávkování a naprogramování získáte za cca 3.30 hod výborný (v mém případě celozrný) chléb nesrovnatelný s kupovanými tvrdými a předraženými (žitnými) výrobky!
    • Snad jenom chybějící čeština (ale nevadí - jen trocha cviku).

Vybíral jsem podle designu, ceny a recenzí. Spokojenost.
    Již první pečení dopadlo na výbornou.
    Líbí se mi: naliji, nasypu, zapnu (navolím) a odejdu. Za cca 3,5 hod. hotový čerství chléb podle svých představ. Když přilejete trchu oleje, nebo jiného tuku (třeba sádla) zůstane dlouho vláčný. Protože jsem okolnostmi přinucen jíst radějí celožitný chléb mám možnost (oproti drahému a tuhému) kupovanému chlebu si alespoň pochutnat !

• - velká nádoba + dvojitá nádoba (můžu péct při jednom programu dvě varianty chleba nebo buchet
    • - během 4 dní jsem pekla 3x, pokaždé skvělé
    • - cena
    • - zatím nic

Vypadá naprosto stejně jako dvojnásobně drahá Eta Duplica (ta sice má program kvašení, ale bez několikahodinové výroby jogurtu a kvásku se obejdu). Nádoby zatím absolutně nepřilnavé, vlastně stačí jen lehce otřít houbičkou a opláchnout. Chleba se nedrobí, není suchý a je kyprý i třetí den. Těším se, až se pustím do sladkého pečiva. Pekárnu mám poprve a šokuje mě, že přípravě věnuji cca 7 min. a výsledek je dokonalý.

• Ihned se poškrábala velká nádoba od kmínu (nebo tvrdé kůrky) při vyklepávání chleba. Reklamaci nikdo neuzná, prý je to od nože.. Nekvalitní povrch nádoby.
    • Nemá české menu
    • Měli jsme dříve pekárnu ETA, sice se pokazil programátor po dvou letech, ale na nádobě nebyl ani náznak nějakého škrábance.

Zakoupeno v ELEKTROCB.CZ - obchod reklamaci neřeší. Mám to řešit s jejích dodavateli - kde jsme??? I tak, mě dodavatel 2x odmítl reklamaci..
    Kdyby další postup nestál 5x víc, než je cena celé pekárny, tak jsem ji poslal na rozbor do itczlin + případné tahanice soudní cestou..Nemám na to čas. Nedoporučuji ani obchod s tímto přístupem.